Pik
Сьогодні, 14 Грудня 2019
30.11.2018
532
0

Херсонський Центр серця отримав нове сучасне обладнання - Миколаєнко

Херсонський Центр серця отримав нове сучасне обладнання - Миколаєнко

Херсонський Центр серця отримав нове сучасне обладнання. Про це повідомив під час сесії міської ради міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, передає ПІК.

Міський голова прокоментував виділення коштів на матеріальну допомогу херсонцям. Депутат Михайло Линецький під час обговорення питання про зміни до бюджету на 2018 рік зауважив: хворі люди не можуть чекати на матеріальну допомогу.

У відповідь, міський голова знову підкреслив, що необхідно визначити пріоритети – роздавати кошти на матеріальну допомогу чи придбати сучасне обладнання для медичних закладів.

«Я хочу нагадати всім нам, що лише в минулому році 20 млн роздали матеріальної допомоги, тільки в минулому році. Я вже не знаю, скільки в цьому році ми пороздавали, мабуть, не набагато менше. Але в порівнянні до цього. Вчора прийшло обладнання у Центр серця. Слава Богу, отримали нове сучасне обладнання. Ми з вами заплатили 11,5 млн і наші сердечники тепер мають можливість лікуватися на найсучаснішому обладнанні. То чи ми будемо роздавати ці гроші, чи ми будемо купляти обладнання?! У тому числі, ми сьогодні з вами виділяємо 1 млн гривень на підтримку наших військових при воєнному стані. Потрібно це робити? Зрозуміло, що потрібно. Ми з вами обіцяли онкодиспенсеру обладнання, а ми гроші роздаємо. Якби ми купили обладнання три роки тому, дуже багато людей, які померли від онкохвороб, були б живі. А ми гроші роздаємо», - сказав міський голова.

Читайте також: На матеріальній допомозі, яку виділяють херсонцям, заробляють шахраї

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину