Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
04.03.2019
960
1

Херсонський театр ляльок перевірили аудитори: виявлено зайві витрати на сотні тисяч гривень

Херсонський театр ляльок перевірили аудитори: виявлено зайві витрати на сотні тисяч гривень

Херсонські аудитори провели державний фінансовий аудит діяльності КЗ «Херсонський академічний обласний театр ляльок» Херсонської обласної ради за період з 01.01.2010 по 01.10.2018, повідомляє Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області, передає ПІК.

Зокрема, встановлено, що без урахування встановленого нормативу проведено видатки на утримання понаднормативних посад в сумі 380,3 тис. грн.

Внаслідок не забезпечення власником Театру фінансуванням для завершення модернізації системи опалення та встановлення інверторних кондиціонерів, здійснено зайвих витрат з послуг газопостачання майже на 350 тис. грн.

Основні глядачі - діти від 3 до 12 років, забезпечення яких комфортними температурними умовами є пріоритетним завданням Театру. Тому, за відсутності комфортних умов, Театром неможливо завантажити глядацькі місця хоча б на 80%. Середня завантаженість зали протягом аудиторського періоду не перевищувала 54%. Аудитори підрахували, що від недозавантаженості глядацької зали Закладом втрачено доходів на понад 6,6 млн грн.

Створення належних умов для задоволення потреб глядача, а також, економного використання послуг з теплопостачання, можливе при завершенні модернізації всієї системи опалення та встановленні інверторних кондиціонерів. Тому державні аудитори запропонували власнику – Херсонській обласній раді - надати фінансову підтримку для завершення зазначених заходів.

Крім того, якби Театр мав повністю модернізовану систему опалення і кондиціонування всіх приміщень, тоді б у майбутньому періоді протягом 10-ти років можливо б заощадити 744,1 тис.грн (без урахування витрат на оплату електроенергії).

Театром розрахунково недоотримано 465,1 тис.грн, адже до калькуляцій вартості квитків та технічного обслуговування культурно-масових заходів не враховано статтю «капітальні витрати» у максимальному розмірі 10%.

За результатами аудиту надано низку рекомендацій власнику і об’єкту аудиту. Про результати аудиторського дослідження поінформовано правоохоронний орган і Херсонську обласну раду.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

перехожий, 05.03.2019
результати, рекомендації - небось, признают, что дорого и закроют..продадут какому-нибудь ..под баньку..

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину