Pik
Сьогодні, 10 Июля 2020
13.09.2017
801
0

Херсонський обласний театр ляльок перетворився на сарай

Херсонський обласний театр ляльок перетворився на сарай

Творчий склад Херсонського академічного обласного театру ляльок  звернувся із відкритим листом до керівництва міста, області та громадськості із проханням  роз’яснити ситуацію,яка склалася з ремонтом або реконструкцією фойє  театру, передає ПІК.

«У минулому році в листопаді місяці бригада ремонтників «розгромила» наше фойє, залишивши стелю, стіни та підлогу у стадії підготовки до реконструкції. Нам обіцяли завершити ремонтні роботи до 31-ого грудня 2016 року. Сьогодні вже середина вересня 2017р., а роботи досі не почалися. Керівництво театру намагається запрошувати глядача на вистави у розтрощений театр. З цього приводу ми отримуємо негативні відгуки від батьків та вчителів загальноосвітніх шкіл. Театр не може працювати у повноцінному режимі», - йдеться у листі.

Творчий склад театру наголошує на необхідності вирішити негайно цю проблему, адже не за горами новорічні свята.

Читайте також: В обласному театрі ляльок – прем’єра

«Якщо терміново не почати ремонт-реконструкцію, ми знову, як і минулого року, будемо вимушені шукати орендовані приміщення для показу своїх вистав. На жаль, у нашому місті таких приміщень майже не залишилося.  Ми чекаємо від нашого керівництва конкретної відповіді. Нам дуже боляче, с приводу того, що, колись одна з найкращих будівель театру ляльок в Україні, перетворилася на жахливий «сарай»!!!», - зазначається у листі.

Раніше ПІК повідомляв про те, що в обласному театрі ляльок зроблять реконструкцію, на яку витратять 2 млн 357 тисяч бюджетних коштів.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину