Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
01.04.2019
779
0

Херсонщину відмітили на міжнародній турістичній виставці

Херсонській стенд визнано найкреативнішим на туристичній виставці

Стенд Херсонщини за версією Travel Press Club визнан найкреативнішим серед українських стендів на турістичній виставці #UITT2019, передає ПІК.

У повідомленні йдеться:

"1 місце - Херсонщина. Паперовий макет Джарилгацького маяка висотою у 6,5 метрів привернув увагу без перебільшення усіх учасників і гостей виставки. До такої оригінальної ідеї промоції регіону не дійшли навіть турецькі туркомпанії з їх бюджетами у п'ять нулів. А ще усім сподобалися паперові кавуни.

file

file_1

2 місце - Вінниця. Дебют міста виявився напрочуд успішним і феєричним. А незвична квітуча яблуня на стенді зібрала тисячі відвідувачів, які фотографувалися і робили селфі на її тлі. Смачні вінницькі яблуки смакували усі учасники виставки. І якщо Херсонщина - батьківщина кавунів, то відтепер всі знають, де вирощуються найсмачніші в Україні яблука.

3 місце - Кривий Ріг. Столиця промислового туризму привертала увагу не лише незвичними фото кар'єрів та шахт, але й можливістю зробити фото у шахтарській касці та побачити віртуальну реальність піземного світу

3 місце - Одеський регіон. Ідея з пересувним туристичним інфоцентром замість традиційної забудови - вдалий нестандартний формат представлення регіону, який привертав увагу відвідувачів виставки. Сучасно і у стилістиці морського регіону.
Цікавими і креативніми були усі українські регіони. Цікаво, що на усіх стендах було удосталь промоційних матеріалів і що важливо, міста і області починають об'єднуватися задля промоції своїх регіонів. А разом - легше і туристів притягувати до себе".

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину