Сьогодні, 20 Листопада 2017
23.09.2017
188
0

Херсонський смітник потрапив до кліпу

Стихійний смітник у мікрорайоні Таврійському створюватиме імідж Херсону у кліпі, передає ПІК.

Відеоряд для супроводу авторської пісні знімало сьогодні відоме в регіоні і за його межами журналістське подружжя – Олена Ваніна (кореспондент каналу «1+1») та Євген Кучеров (кореспондент радіо «Свобода», пише пісні).

Як розповіла на своїй сторінці у «Фейсбук» сама Олена, кліп з самого початку планувалося зняти на природі - у полі за колишнім супермаркетом «Оскар» та новим парком. Але те, що виявилося на місці так званого кліп-майданчика, пару, м’яко кажучи, шокувало.

«…За цим шматочком живої природи ніхто не слідкує і ніхто за нього не відповідає. І саме в умовах, коли ніхто не контролює, люди виявляють себе такими, які вони є. Це сміття вивозили машинами, великими й маленькими, привозили тачками. Будівельне сміття – розбиті перестінки, штукатурка, мішки від будматеріалів, є відходи з ремонту доріг, є підстрижені кущики, акуратно складені в пакетики для сміття – культурні люди приводили свій двір до ладу. Є просто домашнє сміття – людина економить і не платить за вивезення сміття з двору… Інколи проїжджали машини, хтось зрізав грунтовою дорогою до Зеленівки, а хтось призупинявся, помічав камеру й швиденько їхав далі, підіймалася курява. Пристойна людина, викинувши сміття в полі, повезе цією ж машиною до школи дитину, або сім’ю на море, або бабусю на ринок. Ця хороша людина щиро не розуміє, чому вивозити сміття в поле – не можна. Її ніхто не покарає. Але в природі все взяємопов’язане. Потім з цією людиною обов’язково трапиться щось погане. Вона довго думатиме й говоритиме «Боже, за що мені це?». Вона не розумітиме, що це – за ЦЕ!!!. За декілька років купи заростуть травою. Природа прийме. Але не пробачить. Кліп зняли», - обурилася журналістка.

Додати щось тут складно.

Марина Савченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1045
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1007
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину