Pik
Сьогодні, 29 Березня 2020
23.09.2017
651
0

Херсонський смітник потрапив до кліпу

Херсонський смітник потрапив до кліпу

Стихійний смітник у мікрорайоні Таврійському створюватиме імідж Херсону у кліпі, передає ПІК.

Відеоряд для супроводу авторської пісні знімало сьогодні відоме в регіоні і за його межами журналістське подружжя – Олена Ваніна (кореспондент каналу «1+1») та Євген Кучеров (кореспондент радіо «Свобода», пише пісні).

Як розповіла на своїй сторінці у «Фейсбук» сама Олена, кліп з самого початку планувалося зняти на природі - у полі за колишнім супермаркетом «Оскар» та новим парком. Але те, що виявилося на місці так званого кліп-майданчика, пару, м’яко кажучи, шокувало.

«…За цим шматочком живої природи ніхто не слідкує і ніхто за нього не відповідає. І саме в умовах, коли ніхто не контролює, люди виявляють себе такими, які вони є. Це сміття вивозили машинами, великими й маленькими, привозили тачками. Будівельне сміття – розбиті перестінки, штукатурка, мішки від будматеріалів, є відходи з ремонту доріг, є підстрижені кущики, акуратно складені в пакетики для сміття – культурні люди приводили свій двір до ладу. Є просто домашнє сміття – людина економить і не платить за вивезення сміття з двору… Інколи проїжджали машини, хтось зрізав грунтовою дорогою до Зеленівки, а хтось призупинявся, помічав камеру й швиденько їхав далі, підіймалася курява. Пристойна людина, викинувши сміття в полі, повезе цією ж машиною до школи дитину, або сім’ю на море, або бабусю на ринок. Ця хороша людина щиро не розуміє, чому вивозити сміття в поле – не можна. Її ніхто не покарає. Але в природі все взяємопов’язане. Потім з цією людиною обов’язково трапиться щось погане. Вона довго думатиме й говоритиме «Боже, за що мені це?». Вона не розумітиме, що це – за ЦЕ!!!. За декілька років купи заростуть травою. Природа прийме. Але не пробачить. Кліп зняли», - обурилася журналістка.

Додати щось тут складно.

Марина Савченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину