Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
20.09.2019
1460
0

Херсонський політичний бомонд «трясе»

Херсонський політичний бомонд «трясе»

Що відбулося в команді херсонського осередку «За життя», в якому фактичним фаворитом до ВРУ був пан Владимир Сальдо? - Повідомляє Політичний клуб Херсонщини,- передає ПІК.

  На вітальних бордах з нагоди дня міста красується молодий бородань – Юрий Стельмашенко.
Омолодження та оновлення і цій архаїчній структурі виявилося притаманне.
Що ж відбувається на цьому політичному полі? Придивимося.
Тож місцеву корону ОПЗЖ віддали не В.Сальдо, а депутату Дніпровської райради Юрію Стельмашенку, за спиною якого проглядається Карл Чумак (так на політичних околицях поговорюють).
Тож електоральне поле, по якому товчуться саме так звані «ватні проєкти» роздеребанюють наступні постаті: В. Сальдо, Ю.Стельмашенко, скоріш за все піде ще Игорь Семенчев (Igor Semenchev) і подумує депутат Василий Федин
Крім того, дуже талановитий керманич блоку «За Сальдо», партії «Херсонці», дружина якого «тримає печатку окружної місцевої виборчої – Игорь Пастух, має можливість здивувати багатьох гравців місцевої політики перед виборами до громад, які можуть відбутися цієї весни.

Саме цей сірий кардинал інтриг в політиці Херсона має в рукаві різнокольорові політичні проекти і гратиме він як на струнах місцевими виборами, бо найбільш ретельно підготувався і тримає інтригу дуже впевнено.

Що може з під цього політичного крила зажевріти до місцевих виборів: Андрій ГордєєвЮрій КириловВолодимир Миколаєнко, В.Сальдо і так всі округи будуть «накриті» висуванцями від партій авторства Ігоря Пастуха.

Хто ж має можливість протистояти цьому конгломерату: якщо говорити про міського голову – Юрій Рожков, але він зовсім без партійного осередку, тому немає можливості йти потужною своєю командою кандидатів в депутати до міської ради. Якщо ж він буде один на цьому фронті, він має всі шанси тактично перемогти і стати міським головою Херсона, але без «своєї команди однодумців» в міськраді, тому має всі шанси швидко перетвориться на «Миколаєнка-2».

Зрештою, «Слуги народу» могли б свої позиції потужно закріпити, якби саме Юрія Рожкова висунули на міського голову від партії «Слуг народу» і дали б йому можливість формувати свій корпус кандидатів в депутати по Херсону. Але пам’ятаючи гірку історію з Ігорем Колихаєв та даною партією – є сумніви відносно принципів у цій політичній силі, за якими вони обирають кандидатів. Тож Юрій Рожков поки що оголений, але потужно протистоїть саме так званим силам колишніх регіоналів.
Електоральне поле «зелених» розпорошують кандидати, які обов’язково з’являться як від самої партії «Слуг народу», так і від місцевого «Голосу» де потужний Білецький спробує сили на міського голову. Ще мають шанси відтягти голоси і місцеві «Сила і Честь», якщо визначать вірно свої молоді кадри. Крім того потужна команда Бізнес-асоціації «Ми-Херсонці», де Віталій Бєлобров та Андрей Ткаченко (Andrii Tkachenko) впевнено можуть завести свою фракцію в місцевий парламент.
Загалом на Парламентських з’явилися нові молоді зірки і вони теж підуть до місцевої громади і шанси в них є зайти в міськраду, наприклад у Pavlo Tkachenko та інших. Але головний «розподіл» буде між силами: команди Пастуха-Сальдо-Семенчева та «Слуга Народу»-Рожкова-Бєлоброва-Бєлецького.

Борди до дня міста показали – на політичній карті майбутніх місцевих виборів будуть і нові обличчя кандидатів на міського голову. Зокрема несподівано почав активно, ще з Парламентської кампанії, йти з прицілом на посаду міського голови Садияр Мамедов (Sadiyar Mamedov). Але що дивно, політичні гравці сприймають його «не своїм», тобто людиною, яка має право загинути, захищаючи незалежність України, створювати робочі місця та сплачувати податки, захищати права незахищених, але не сприймають його шанси на міського голову, бо він Мамедов. Але саме те, що він бізнесмен, який воював по справжньому за Україну, що він Мамедов, який тримає слово – він може здивувати всіх. Схоже він як боєць, розуміє на що йде.

А що ж очільник області та його команда? Зовні, це аполітична команда, але коли почалися пертурбації політичних розкладів в Херсоні, – розгорнулися події навколо Херсонського порту, у голови ОДА з’явився заступник з команди «донецького десанту» і тут розуміємо, що гра йде ще на одному фронті: Больбот-Новинський-Гусєв.
Тож політичний пиріг багатоповерховий і його трясе. Юрій Погребний теж навчає молодь бути депутатами із «зеленим забарвленням» і цей блок кандидатів може стати місцевими «слугами народу», тож додається до гри ще одна команда лобістів своїх сил. Все кипить і штормить у цій політичній чаші.
Така активність демонструє, що наближаються дострокові місцеві вибори.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину