Pik
Сьогодні, 19 Октября 2018
07.05.2018
1697
0

Херсонський онкодиспансер єдиний в Україні працює з обладнанням минулого століття

Херсонський онкодиспансер оголосив благодійний марафон

Херсонський онкодиспансер єдиний в Україні працює з обладнанням минулого століття, передає ПІК з посиланням на khersonline.

Останні кілька років на Херсонщині йде справжня війна, про яку не з чуток знають доктора і лікарі місцевого онкодиспансеру. Тут щодня протистоять раку, рівень захворюваності яким в нашій області неухильно зростає. Сьогодні регіон знаходиться на 3 місці в Україні за рівнем онкологічної захворюваності.

Щорічно майже 4,5 тисяч жителів дізнаються, що хворі на рак. Кожен другий з них потребує лікування методом променевої терапії. При цьому близько 40% пацієнтів онкодиспансеру - жителі міста Херсон. Як зазначають медики, рак в нашому місті дуже помолодшав. Зараз лікування все частіше потрібно молодим, соціально-активним людям. Однак розраховувати на його ефективність можуть далеко не всі.

У даний час в Херсонському обласному онкологічному диспансері апарати для променевої терапії відпрацювали мінімум по три терміни експлуатації, знос апаратних частин призводить до регулярних поломок. Тут, в єдиному на Україні лікувальному закладі, до сих пір використовуються кобальтові апарати, виготовлені і встановлені в 60-х-70-х роках минулого століття, які застаріли як морально, так і фізично.

Тому більше 2 тисяч жителів Херсонщини в будь-який день можуть залишитися без шансу на одужання від цілком виліковної хвороби. Виходом з цієї критичної ситуації є придбання лінійного прискорювача, що є потужним і сучасним апаратом для променевої терапії, безпечним для здорових органів і тканин і для лікування дітей. Крім того, при окремих захворюваннях та за умови ранньої діагностики, він може бути альтернативою операції. Більш докладно про це - в програмі "Тема дня" телеканалу "Скіфія".

Життєву важливість лінійного прискорювача вже зрозуміли херсонці, які включилися в збір коштів на його придбання. Для цього онкодиспансер оголосив благодійний марафон, підключитися до якого може будь-яка людина.

«Кожен із нас в змозі подарувати майбутнє тисячам хворих, яким так необхідне променеве лікування. Комплект обладнання для променевої терапії коштує 107 000 000 грн. Це дуже велика сума, але шлях в тисячі миль завжди починається з першого кроку! На цільовий рахунок вже надходять перші внески. Ми будемо вкрай вдячні всім, кому небайдужі проблеми онкохворих, всім, хто зробить посильний внесок у спільну справу, спрямовану на одужання наших рідних, близьких, друзів, знайомих», - йдеться у зверненні колективу Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину