Pik
Сьогодні, 23 Травня 2018
07.05.2018
1363
0

Херсонський онкодиспансер єдиний в Україні працює з обладнанням минулого століття

Херсонський онкодиспансер оголосив благодійний марафон

Херсонський онкодиспансер єдиний в Україні працює з обладнанням минулого століття, передає ПІК з посиланням на khersonline.

Останні кілька років на Херсонщині йде справжня війна, про яку не з чуток знають доктора і лікарі місцевого онкодиспансеру. Тут щодня протистоять раку, рівень захворюваності яким в нашій області неухильно зростає. Сьогодні регіон знаходиться на 3 місці в Україні за рівнем онкологічної захворюваності.

Щорічно майже 4,5 тисяч жителів дізнаються, що хворі на рак. Кожен другий з них потребує лікування методом променевої терапії. При цьому близько 40% пацієнтів онкодиспансеру - жителі міста Херсон. Як зазначають медики, рак в нашому місті дуже помолодшав. Зараз лікування все частіше потрібно молодим, соціально-активним людям. Однак розраховувати на його ефективність можуть далеко не всі.

У даний час в Херсонському обласному онкологічному диспансері апарати для променевої терапії відпрацювали мінімум по три терміни експлуатації, знос апаратних частин призводить до регулярних поломок. Тут, в єдиному на Україні лікувальному закладі, до сих пір використовуються кобальтові апарати, виготовлені і встановлені в 60-х-70-х роках минулого століття, які застаріли як морально, так і фізично.

Тому більше 2 тисяч жителів Херсонщини в будь-який день можуть залишитися без шансу на одужання від цілком виліковної хвороби. Виходом з цієї критичної ситуації є придбання лінійного прискорювача, що є потужним і сучасним апаратом для променевої терапії, безпечним для здорових органів і тканин і для лікування дітей. Крім того, при окремих захворюваннях та за умови ранньої діагностики, він може бути альтернативою операції. Більш докладно про це - в програмі "Тема дня" телеканалу "Скіфія".

Життєву важливість лінійного прискорювача вже зрозуміли херсонці, які включилися в збір коштів на його придбання. Для цього онкодиспансер оголосив благодійний марафон, підключитися до якого може будь-яка людина.

«Кожен із нас в змозі подарувати майбутнє тисячам хворих, яким так необхідне променеве лікування. Комплект обладнання для променевої терапії коштує 107 000 000 грн. Це дуже велика сума, але шлях в тисячі миль завжди починається з першого кроку! На цільовий рахунок вже надходять перші внески. Ми будемо вкрай вдячні всім, кому небайдужі проблеми онкохворих, всім, хто зробить посильний внесок у спільну справу, спрямовану на одужання наших рідних, близьких, друзів, знайомих», - йдеться у зверненні колективу Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
415
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
485
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину