Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
09.10.2019
546
0

Херсонський нардеп лобіює прийняття закону про об’єднання водокористувачів

Херсонський нардеп лобіює прийняття закону про об’єднання водокористувачів

Народний депутат України з Херсонщини Ігор Колихаєв разом із обласним депутатом Сергієм Рибалко презентували у Києві новий законопроект щодо відновлення зрошення. Про це стало відомим з його сторінки у Фейсбук, передає ПІК.

«Всі, хто працює в аграрній галузі Херсонщини, добре знають, що для отримання якісних врожаїв в нашому регіоні є одна обов’язкова умова - зрошення. Подана на поля вода здатна підняти врожаї більше ніж вдвічі. Однак на заваді стоїть, по-перше, розкрадання меліоративної системи, по-друге, відсутність законодавства для ефективного використання наявних потужностей і будівництва нових», – пише Ігор Колихаєв.

За його словами, це абсолютно новий законопроект «Про об’єднання водокористувачів», підготовлений із залученням науковців та фахівців-практиків аграрної галузі.

Цей документ розроблено, як правову основу для створення та функціонування організацій водокористувачів, що повинні стати ефективним механізмом відновлення повноцінної роботи існуючих об’єктів меліоративної інфраструктури та створення нових.

Мета – збільшення врожайності як мінімум удвічі та забезпечення отримання гарантованих врожаїв і мінімізації втрат від примх погоди.

Під час підготовки законопроекту був вивчений та врахований успішний досвід ряду держав, зокрема Бельгії, Вірменії, Молдови, Киргизстану, Італії, Іспанії, Німеччини, Нідерландів та Франції.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину