Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
09.09.2019
545
0

Херсонський нафтоперевалювальний комплекс, який належав олігарху Курченку, піде з молотка

Херсонський нафтоперевалювальний комплекс, який належав олігарху Курченку, піде з молотка

На майданчику електронних торгів OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ») продадуть Херсонський нафтоперевалювальний комплекс, який належав компанії олігарха-втікача Сергія Курченка. Про це повідомляється на сайті OpenMarket.

Стартова ціна лоту — 201,5 млн грн. Заявки на участь в аукціоні прийматимуть до 9 жовтня включно. Торги за нафтоперевалювальний комплекс заплановані на той же день. Загальна площа комплексу становить 5 471,5 кв. м.

«Лот має велику площу та потужності зі зберігання, це приваблива пропозиція для великих гравців на ринку», — наголосив генеральний директор «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

До складу Херсонського нафтоперевалювального комплексу входять нафтогавань та нафтобаза. На нафтогавані обробляються вантажі, які постачаються морським транспортом, на нафтобазі — доставлені залізницею. Звідти пальне відвантажують на автомобільний транспорт і розвозять клієнтам. Потужності комплексу дозволяють здійснювати перевалку близько 1 млн тонн палива на рік.

У 2013 році компанія Курченка «Східноєвропейська паливно-енергетична компанія» (СЄПЕК) придбала комлекс у групи «Інфокс» ексміністра екології Миколи Злочевського. У 2014 році, після втечі Курченка, Одеський суд заарештував комплекс і передав його державному «Підприємству із забезпечення нафтопродуктами».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину