Pik
Сьогодні, 05 Березня 2021
18.10.2019
1498
0

Херсонський морський торговельний порт стане одним з перших проєктів закону про концесію

Херсонський морський торговельний порт стане одним з перших проєктів закону про концесію

Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про концесію» № 155-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 3 жовтня 2019 року.

Одним з перших проектів концесійної співпраці влади та бізнесу стане Херсонський морський торгівельний порт. Підприємство має великий потенціал для інвестицій та розвитку. За 2018 рік у Херсонському морському торгівельному порту було перевантажено 1,2 млн тон вантажів, 80% з яких припадає на експортні операції. Дохід за 2018 рік склав близько 150 млн грн. Інформує облдержадміністрація, передає ПІК.

Вже 8 жовтня 2019 року Міністерство інфраструктури України опублікувало тендерне оголошення концесійного проекту у Херсонському морському торговельному порту. Протягом 60 днів – до 6 грудня – приватні інвестори можуть подати тендерні пропозиції.

Херсонський морський порт передадуть у концесію переможцю тендера на 30 років. За цей час очікується залучення інвестицій приватного партнера у розмірі 1,4 мільярда гривень. Це 300 мільйонів на рік! Частина доходу від роботи порту буде надходити до бюджетів усіх рівнів, а 500 херсонців матимуть нові робочі місця.

Важливо, що після завершення дії угоди приватний концесіонер передасть всі активи, навіть новостворені, знову у власність держави.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину