Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
09.02.2019
167
0

Херсонський міський суд подовжив арешт керівника РІА «Новости Украина»

Херсонський міський суд подовжив арешт керівника РІА «Новости Украина»

Херсонський міський суд 8 лютого подовжив арешт підозрюваному у державній зраді керівникові РІА «Новости Украина» Кирилу Вишинському, передає ПІК з посиланням на телеканал «Скіфія».

На два місяці Херсонським міським судом подовжено термін запобіжного заходу керівникові РІА «Новости Украина» Кирилу Вишинському. Таке рішення 8 лютого ухвалив суддя Дмитро Гонтар.

«Клопотання прокурора відділу прокуратури АР Крим…про продовження строку тримання під вартою підозрюваного Вишинського Кирила …задовольнити», - сказав суддя.

Підозрюваний у державній зраді Кирило Вишинський з клопотанням прокуратури не погодився, йдеться у сюжеті. «З моєї точки зору , йдеться про позбавлення людини волі по справі, яка взагалі немає жодного підґрунтя», сказав підсудний.

Адвокат Андрій Доманський заявив, що готовий взяти Вишинського на поруки. Це клопотання суд відхилив. Він заявив, що буде апеляція на дане рішення.

Прокурор ухваленим рішенням задоволений. Строк тримання під вартою Вишинського продовжено до 8 квітня поточного року, зазначив прокурор відділу прокуратури АР Крим Валерій Хараїм.

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину