06.05.2018
657
0

Херсонський МФК "Продексім" переміг львівську "Енергію"

Дуже непростим та захоплюючим виявився другий матч фінальної серії плей-офф Чемпіонату України з футзалу між херсонським "Продексімом" та львівською "Енергією". Переможець виявився лише після овер-тайму. Про це повідомляє ПІК.

У Херсоні, сьогодні, 6 травня, діючий Чемпіон України "Продексім" приймав "Енергію".
Двічі по ходу гри "Продексіму" доводилось наздоганяти суперника. Основний час гри закінчився з рахунком 1 : 1 0 : 1 ), а вже у додаткових п'яти хвилинах сили більше вистачило херсонцям. Як підсумок матчу 3 : 2 0 : 1 ; 1 : 1 ; 1 : 2 ; 3 : 2 )

Голи: Ланко, 37, Свиридов, 47 (дабл-пен.), Рафінья, 49 - Радевич, 11, Гасюк, 45.

Рахунок у серії матчів 2 : 0 на користь "Продексіма"

12 травня у Львові відбудеться третій і (при необхідності наступного дня) четвертий матч.