Pik
Сьогодні, 22 Січня 2019
14.12.2018
195
0

Херсонський меджліс назвав затримання Едема Бекирова публічним катуванням українських громадян

Херсонський меджліс назвав затримання Едема Бекирова публічним катуванням українських громадян

Херсонський міський меджліс зробив заяву в зв'язку із затриманням окупаційною владою Криму кримськотатарського активіста Едема Бекирова, передає ПІК.

12 грудня на адміністративному кордоні з Кримом, був заарештований кримськотатарський активіст, мешканець Херсонської області, громадянин України Едем Бекиров.

«Хворій людині, яка невдовзі перенесла тяжку операцію на серці, інваліду першої групи, було відмовлено в прийомі необхідних ліків, майже добу його не годували. Це чергове публічне катування українських громадян не може залишитись без уваги світової громадськості», – йдеться у заяві.

Херсонський міський меджліс звертається до провідних держав світу, міжнародних організацій, правозахисних груп з вимогою невідкладно прийняти міри для визволення всіх незаконно засуджених українських громадян. Виробити реальний та дієвий механізм впливу на свавілля окупаційної влади Криму. Залучити до міжнародної кримінальної відповідальності всіх, хто має відношення до незаконних арештів та переслідувань українських громадян.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину