Сьогодні, 24 Листопада 2017
10.08.2017
704
0

На Херсонщині збут лісоматеріалів візьмуть під жорсткий облік

Ліси Херсонщини потерпають від навмисних підпалів.

Така інформація прозвучала під час виїзного оперативного засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА.

Оперативний штаб засідав   в штабному наметі, під час гасіння пожежі   в Костогризівському лісництві. Нагадаємо, там 7 серпня виникла пожежа. За останньою інформацією, вогонь охопив   площу 70 га (30 га – верхова пожежа).

Як відзначив під час засідання штабу  заступник начальника обласного управління лісомисливського господарства Володимир Михайленко, тільки з 3 по 17 липня сталося 25 пожеж на площі 132,65 га.

Причому їх характер вказує на те, що це навмисні підпали, оскільки мають декілька джерел загоряння на порівняно невеликому радіусі.

Заступник голови ОДА Вадим Чабан запропонував для вирішення цієї проблеми  запровадити  облік товаро-транспортних накладних на ліс, що вирубується.

«Якщо ми візьмемо під контроль через жорсткий облік збут лісоматеріалів, то будуть виявлені незаконні його рубки, та ті хто їх проводить. Відтак втрачає сенс вся їх діяльність з улаштування пожеж, бо навіщо палити ліс, якщо ти на цьому не зможеш нажитися» - зазначив В.Чабан.

Планується створити єдину базу даних товаро-транспортних накладних для поліції, лісомисливських господарств та усіх зацікавлених служб, за якою кожна з них може з легкістю відстежити будь-яку партію лісоматеріалів за унікальним номером накладної.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1176
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1034
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину