Pik
Сьогодні, 01 Октября 2020
29.06.2019
961
0

Херсонський гідрометеорологічний технікум святкує 75-річчя

Херсонський гідрометеорологічний технікум святкує 75-річчя

27 червня у КЗ «Палац молоді i студентів» з нагоди святкування ювілею Херсонського гідрометеорологічного технікуму відбулися урочистості. Тут гостинно приймали численні делегації і почесних гостей. На святкуванні були присутні керівники області та міста, директори та представники навчальних закладів освіти області, Одеського державного екологічного університету та інші.

 

Довідково:

Навчальний заклад здійснює підготовку студентів за спеціальностями «Екологія», «Науки про Землю» та «Технології захисту навколишнього середовища» за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

За роки існування технікум випустив близько 6500 тисяч фахівців, які працюють у різних куточках нашої країни, а також за її межами: на Крайній Півночі і Далекому Сході, в Льодовитому океані та в Антарктиді на станції «Академік Вернадський».

Колектив технікуму неодноразово відзначено подяками й грамотами за активну громадську позицію, розвиток екосвідомості підростаючого покоління, популяризацію наукових знань, активну участь в заходах Малої Академії Наук України, патріотичне виховання молоді.

За інформацією Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину