Pik
Сьогодні, 23 серпень 2019
09.11.2018
456
0

Херсонський фотокор розповів як створювалося конкурсне фото

Херсонський фотокор розповів як створювалося конкурсне фото

Робота фотокореспондента ІА «ПІК» Олександра Корнякова вразила Україну й не тільки. У Києві нагородили переможців ХХ-ї Міжнародної фотовиставки газети «День».

Протягом десяти днів близько 300-т кращих світлин учасників, які відібрали з 3000 робіт, експонувалися в Українському домі. На виставку потрапили дві фотографії Олександра Корнякова, одна з них увійшла в перелік переможців ювілейного конкурсу. Робота нашого колеги «У мережі» відзначена нагородою Центру інформації та документації НАТО, а також КП «Володимирський ринок».

Сюжет світлини дуже символічний для Херсонщини, розташованої на межі з окупованим Кримом, і відображає дух часу.

На фото – п’ятеро бійців прикордонників роблять одночасне селфі після тренувань в Олешківських пісках. Ті, хто захищає наші рубежі від ворожої навали, такі ж самі люди, з емоціями, сучасним поглядом на життя, і, безумовно, патріоти, які люблять свою країну, бо з радістю фотографуються на фоні її краєвидів – перше, що спадає на думку під час перегляду світлини. Сам автор роботи не приховує – у пісках, пліч-о-пліч із бійцями прикордонного спецпідрозділу, які відпрацьовували тактику реагування в екстремальних ситуаціях, пробув кілька годин. Тренування завершилися вже на світанку. Той самий, унікальний кадр, фотокор вловив, коли люди в формі стояли на 20-метровому пагорбі, для нашої пустелі це неабияка височина.

-Вони робили це так синхронно і водночас. Прямо якесь заворожуюче видовище, не міг не сфотографувати. Хоч спочатку й не зрозумів, що це – селфі чи пошук телефонного зв’язку, - розповів Олександр Корняков.

У фотоконкурсах відомий на Херсонщині майстер репортажів у світлинах Олександр Корняков перемагає вже не вперше. Минулоріч фурор спричинило його фото «Сучасна жінка на сучасному кордоні». Роботу Олександра відзначила Місія ЄС з прикордонної допомоги Модлові та Україні.

Що ж до ХХ-ї Міжнародної фото виставки «День», то відзнаку на ній отримала робота ще одного херсонця. Журналіст Іван Антипенко привіз до рідного міста приз від Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному, за глибоку світлину «Пісня для Сенцова».

Також на виставці в Українському домі експонувалася робота херсонського журналіста В’ячеслава Гусакова «З Пасхой».

Автор : Марина Савченко

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину