Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
04.10.2019
313
0

Херсонський фермер «поплатився» штрафом за доходи без індексації

Херсонський фермер «поплатився» штрафом за доходи без індексації

  У форматі проведення операції «Урожай» податкові ревізори Головного управління ДПС у Херсонській областіпровели документальну позапланову перевірку фермерського господарства «Е», яке не нараховувало та не сплачувало податок на доходи фізичних осіб із доходу від орендної плати за земельні ділянки,- передає ПІК.

  Протягом трьох років суб’єкт господарювання використовував у своїй підприємницькій діяльності понад 3 тисячі га орендованих земельних ділянок (паїв) односельчан - землевласників. Як з’ясували податкові аудитори, фермер просто «забув» застосовувати до нормативно - грошової оцінки земельних ділянок коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель та суттєво занизив суми доходу від орендної плати. За результатами перевірки платнику донараховано 339 тис. грн.: з них – 88 тис. грн. основного платежу, 42 тис. грн. – штрафних санкцій та 209 тис. грн. пені.

 Всього податківціі провели 8 документальних перевірок платників податків – сільгоспвиробників, за їх результатами порушникам донараховано 2315 тис. грн. податків, зборів та штрафних санкцій. 

 Під час проведення контрольно - перевірочних заходів також передбачається проведення моніторингу виплати реальної заробітної плати працівникам, зайнятим у 

сільському господарстві на всіх етапах виробництва: від посівної кампанії, обробки, збирання врожаю та реалізації сільськогосподарської продукції. Операція «Урожай» триває.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину