Херсонський "Дніпро" виходить вперед у півфінальній серії УХЛ

"Дніпро" перемагає 3: 1 і виходить вперед у півфінальній серії УХЛ - Парі-Матч

11 березня. Півфінальна серія. Матч 1. Кременчук, “Айсберг”

«Кременчук» – «Дніпро» 1:3 (0:1; 0:1; 1:1)
Шайби: 0:1 Бондаренко (Дунаєв), 2:41. 0:2 Ромащенко (Черємнов, Макаріцькій), 36:12. 1:2 Савченко (Ворона, Гриценко), 45:27. 1:3 Дунаєв – порожні ворота.
Кременчук: Бояршинов (Гордюшин); Толстушко – Грицьких, Горлушко – Хрішпенц, Шпак – Бойових, Савицький – Варивода; Кисельов – Кривошапкін (А) – Зайцев, Тютченко (А) – Шиманський – Ворона, Савченко – Красильніков – Чорний, Ефімочкін – Фурса – Гриценко (К).
Дніпро: Петров (Сурканов); Бєлоусов (А) – Шулєшов, Пугачов – Матвієнко, Декало – Сірченко, Будько – Матусевич; Золотухін – Коваленко – Жвачкін (К), Бондаренко – Дунаєв – Янішевський, Черемнов – Ромащенко (А) – Макаріцкій, Тимченко – Целогородцев – Зик.

Заявочний лист «Дніпра» свідчив про те, що тренерський штаб зробив ставку на рівний баланс ланок. Почали без розкачки, обмінявшись гострими атаками. Але вже на третій хвилині зустрічі херсонці вийшли вперед: Кирило Бондаренко підібрав шайбу після програного «щуками» вкидання і з незручної руки відправив ігровий снаряд у дальній кут воріт над плечем Георгія Бояршинова.

«Кременчук» кидав в Олега Петрова, а й «щуки» протягом декількох секунд пробивали серійно по воротах Бояршинова, але шайба в сітці так і не виявилася. Перевіряли по черзі з різних дистанцій воротаря суперників Дмитро Пугачов, Іван Золотухін та Іван Дунаєв, але 1-я третина так і закінчилася мінімальною перевагою гостей.
До 2-ї третину команди продовжили гостре, але надкоректні протистояння. Затяжна атака «Кременчука» закінчилася нічим, Петров кілька разів вступав в гру після кидків суперника. На 26-й хвилині вже Бояршинов зробив чудо-сейв, двічі поспіль відбивши кидки херсонців. У більшості захопилися атакою, але після кидка Миколи Кисельова «Дніпро» виручила поперечина! Двічі ще білоруський легіонер погрожував нашим позиціям. Не забиваєш ти …
Свою перевагу херсонці подвоїли в кінцівці другого періоду, піймавши господарів на контратаці. Олексій Черємнов віддав класну передачу точно на ключку Руслану Ромащенку, який закинув свою першу шайбу в розіграшах плей-офф УХЛ.

На 46-й хвилині пресинг «городян» дав результат – Олексій Ворона відпасував на Івана Савченка, який пробив в незахищений кут воріт і скоротив різницю до мінімуму. «Дніпро» підсушив гру, притримуючи шайбу під своїм контролем. Тайм-аут взяв Дмитро Підгурський, давши можливість перепочити своїй команді. Фінальна п’ятихвилинка – штурм воріт Петрова. Ворона втрачає нагоду зрівняти результат, не забивши з декількох метрів в порожній кут воріт. Ще один Олексій – Зайцев із забійної позиції пробиває повз ціль.
За 25 секунд до закінчення гри Олександр Савицький бере тайм-аут. Малює схему для атаки шістьма польовими гравцями … Однак Іван Дунаєв обікрав захисника і зі своєї зони відправив шайбу через весь майданчик в сітку воріт – 1:3.

Крок перший зроблений. «Дніпро» вийшов вперед у півфінальній серії, яка триватиме до чотирьох перемог однієї з команд. Наступний матч команди зіграють 13 березня в Кременчуці, початок зустрічі – о 18:30. Пряма трансляція гри – на телеканалі XSPORT.

Джерело: сайт ХК "Дніпро" Херсон