Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2018
05.11.2017
534
0

Концерт із аншлагом відбувся в Обласному Палаці молоді та юнацтва

Херсонський баритон об’єднав Магомаєва з Мозговим

Що спільного між радянською вокальною легендою Муслімом Магомаєвим і українським композитором та виконавцем Миколою Мозговим? Обидві музичні легенди, хоч і такі різні, об’єднав херсонський баритон Максим Лозовий, передає ПІК.

Читайте також: Максим Лозовий: як журналістику поєднують зі сценою

Його концерт із аншлагом відбувся в Обласному Палаці молоді та юнацтва. «Сольник» Максим вирішив присвятити не просто двом своїм кумирам: цьогоріч М. Магомаєву виповнилося б 75 років, а М. Мозговому – 70… На жаль, обох нема серед живих вже давно, зате у пам’яті навічно залишаються їхні пісні – хіти, які так любить старше покоління.

І саме його представники здебільшого були в залі, глядачі не скупилися викрикувати «Браво», адже виконавець повернув їх у часи молодості, а це дорогого варте. «Королева красоты», «Чертово колесо», «Благодарю тебя» з репертуару Магомаєва, «Минає день, минає ніч», «Материнська любов», «Любов останньою ніколи не буває» Мозгового – люди чекали цих пісень і так щиро за них аплодували.

Це вже далеко не перший великий концерт артиста Херсонської філармонії, лауреата міжнародних конкурсів Максима Лозового. Як він сам розповів, обіцянку співати на сцені собі і людям дав три роки тому, на власний День народження, відтоді їй не зраджує.

«Не секрет, що організувати концерт у Херсоні – страшенний тягар. Багато хто просто не ризикує, але я потихеньку це роблю. Чесно, попри достатньо широке анонсування заходу, навіть не очікував, що буде повна зала. Звичайно, хвилювався, можливо, це було помітно на першій пісні. Але потім наповнився отією неймовірною енергетикою людей і вийшов, знаєте, такий взаємообмін. Звісно, якби я займався суто вокальними питаннями, а не ще й організаторськими, то мені було б легше, але така вже доля артистів у Херсоні - хто, як не ти сам?», - розповів після концерту Максим Лозовий.

Втілити задум у життя молодому виконавцеві допомогли колеги та друзі. Виступи співака супроводили хореографічні постановки Народного художнього ансамблю танцю «Едельвейс» та знаменитої танцювальної пари, учасників телешоу «Танці з зірками» Ольги та Ігоря Бондаренків, а ведучою концерту стала журналіст ХДТРК «Скіфія» Ольга Гмиря. Допоміг в організації заходу і настоятель храму Святої Трійці отець Євгеній.

Тривав «сольник» херсонського баритона півтори години. Публіка не хотіла відпускати Максима Лозового зі сцени і йому довелося виконувати пісню «на біс».

 

Марина Савченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину