Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
07.03.2019
610
0

Херсонський аеропорт може і повинен стати успішним стартапом - Путілов

Херсонський аеропорт може і повинен стати успішним стартапом - Путілов

Одним з небагатьох прикладів успішної роботи комунального підприємства є Херсонський аеропорт. Але є думка, що утримувати повітряні ворота області недоцільно і потрібно віддати підприємство в концесію. Ситуацію коментує Андрій Путілов, який під час роботи головою Херсонської обласної адміністрації в 2014 році доклав зусиль для того, щоб аеропорт отримав нове життя.

- Послідовно виступаю за відмову від комунальних підприємств, але з херсонським аеропортом ситуація дещо інша, ніж в цілому по комунальним та державним підприємствам, - говорить Андрій Путілов. - Залізниця, морпорти, аеропорти - стратегічні підприємства і в них повинна залишатися державна частка власності. Чому не комунальна? Тому що сьогодні в обласному бюджеті немає грошей для того, щоб утримувати таке підприємство. Під час моєї роботи було багато противників виділення коштів на аеропорт і ось сьогодні, я дивлюся, на це підприємство взагалі не виділяється фінансовий ресурс, в розмовах залишилася світло-сигнальна система. Нам вдалося розробити генеральний план розвитку аеропорту, який ми захистили в Києві, ми навіть викупили частину земель у селищної ради, для того, щоб розширити злітну смугу. Але чомусь потім пішли інші пріоритети. А незакінчений об'єкт - це як незакінчена реформа, почали і підвісили в повітрі, це дуже погано. Наприклад, коли через відсутність світло-сигнального обладнання аеропорт не може прийняти літак і він змушений розгортатися і летіти, наприклад, на Одесу. Це дуже б'є по іміджу аеропорту. Якби запитали мене, я б навіть трохи урізав би інші програми, але направив би кошти на «світло-сигналку» і нову злітну смугу, тому що це дійсно важливо. Якщо господар аеропорту - облрада не зацікавлений в його розвитку, доцільніше було б передати об'єкт бізнесу, але виключно інвестору зі світовим ім'ям, який зацікавлений в тому, щоб аеропорт працював як треба, а не так, щоб ця концесія була схожа на попередній досвід , коли приватна компанія фактично знищила аеропорт.

Путілов впевнений: херсонський аеропорт може і повинен стати успішним стартапом, який дасть економічний розвиток усьому регіону.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину