Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
29.01.2019
967
0

Херсонський адвокат заявив, що спілкується із Левіним, якого називають замовником вбивства Гандзюк

Херсонський адвокат заявив, що спілкується із Левіним, якого називають замовником вбивства Гандзюк

Сьогодні в ІА «Інтерфакс-Україна» у Києві відбулася прес-конференція херсонського адвоката Михайла Величка. Останній заявив, що є захисником Олексія Левіна (Олексія Москальова, кримінального авторитета на прізвисько Москал-молодший).

Нагадаймо, останнього СБУ підозрює у замовленні вбивства керуючої справами виконкому Херсонської міськради Катерини Гандзюк.

31 липня під під’їздом херсонської багатоповерхівки 33-річну жінку облили кислотою. Катерина отримала понад 35 % опіків тіла, перенесла 11 складних операцій, а через три місяці померла у столичному опіковому центрі. Сам Олексій Левін наразі перебуває в міжнародному розшуку, зате, за словами його адвоката, вирішив озвучити свою позицію в українських ЗМІ.

Величко заявив, що з Катериною Гандзюк його підзахисний знайомив не був, а відтак, мовляв, і не мав мотивів її вбивати. При цьому адвокат підтвердив, що Левін, тобто Москал-молодший, підтримував стосунки із Сергієм Торбіним, якого підозрюють в координації групою виконавців нападу на Катерину Гандзюк, та Ігорем Павловським, якого підозрюють у посередництві між замовником та виконавцями злочину. Відомо, що у день затримання Торбіна Левін приїздив до будинку Павловського.

– Що стосується присутності Левіна біля будинку, де мешкає Павловський, куди він приїхав 17 серпня 2018 року, як виявилося, вперше і востаннє, в день, коли Торбіна затримали, Левін також не заперечує, але повідомляє, що про можливі плани низки осіб, пов’язаних з обговоренням, організацією, підготовкою і здійсненням нападу на Катерину Гандзюк йому відомо не було, відповідно він не міг і не брав участі в підготовці цього нападу, а також не забезпечував його прикриття, – зазначив Величко.

Крім того, захисник підозрюваного в замовленні вбивства Катерини Гандзюк підтвердив, що Олексій Левін дійсно залишив Україну у серпні минулого року, а саме через два дні після затримання Сергія Торбіна. Адвокат не погоджується тим, що Левін має статус підозрюваного, оскільки документ з повідомленням про підозру особисто йому не вручали. Величко повідомив, що в Україну його клієнт повертатися не збирається, що, власне, цілком логічно.

Журналісти запитали в адвоката, чи не планує Левін особисто вийти на зв'язок із журналістами, на що захисник відповів:

– Я мав можливість передати таке питання особисто від себе моєму підзахисному. На сьогоднішній день я отримав відповідь, що він вважає передчасним вирішення цього питання, але він в подальшому готовий до спілкування з засобами масової інформації, які проявлять відповідний інтерес, і будемо вирішувати, яким шляхом він може підтвердити це – чи інтернет-зв’язком, чи виходом в ефір під час прес-конференції, чи в інший спосіб, – зізнався Величко.

Отже адвокат не приховує, що спілкується з розшукуваним Левіним, який Москал-молодший, і відпрацьовує з останнім тактику його захисту під час слідства. Де саме Левін переховується від українського правосуддя, його адвокат не говорить.

– В якій саме країні він знаходиться, карибських республіках, Домініканській Республіці, мені, на жаль, ця інформація, не відома, – сказав Величко.

Нагадаймо, захист кримінальних авторитетів Москалів адвокат Михайло Величко здійснює вже не вперше. Як адвокат він супроводжував батька і сина Москальових під час судового процесу на Миколаївщині. Організованому злочинному угрупованню Москалів інкримінувалося 25 тяжких і особливо тяжких злочинів, а матеріали справ відносно банди налічували 160 томів…

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину