Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
29.05.2016
132
0

Херсонських школярів відзначили на Всеукраїнському конкурсі

Херсонських школярів відзначили на Всеукраїнському конкурсі

Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» проводиться вже 6 рік поспіль і цьогоріч у ньому взяли участь майже мільйон школярів, студентів і викладачів з усієї України.

Третє місце у конкурсі проектів на соціальну тему зайняли учні 3-В класу херсонської школи №25. Дітки не звичайні, а особливі. В класі інтенсивної педагогічної корекції навчаються «сонечки», учні з вадами зору, слуху, аутисти, гіперактивні діти.

Всього школа направила на конкурс п'ять робіт. Але саме плакат про толерантність, зроблений 3-В класом, зайняв призове місце.

На своєму плакаті, звісно, не без допомоги дорослих, класного керівника, учні зобразили земний шар, дитячі руки і людей з різних країн, різних національностей, віросповідання, людей з обмеженими можливостями. Вони показали, що всі люди рівні і не можна ставитися до іншого інакше, бо він чимось відрізняється.

Як зізнається класний керівник Галина Арканова, для 3-В та в цілому для школи - ця тема особлива близька. З цим плакатом її учні навіть ходили класами і розповідали іншим дітям про толерантність.

"Я дуже рада, що нашу роботу сприйняли, як заклик до загальнонаціональних цінностей. Дітки в мене дуже розумні, талановиті. Особливо близька для нас тема толерантності» - ділиться Галина Володимирівна.

До Києва в університет ім. Бориса Грінченка на нагородження вчителька поїхала разом з двома своїми вихованцями. Вдалося, розповідає вона, подивитися столицю, показати дітям місця, де відбувалися переломні для України події. На хвилюючій церемонії зі сцени учень Кирило зворушливо подякував усім за те, що звернули увагу на їх роботу і головне - зрозуміли. Він закликав усіх берегти один одного, допомагати.

Про своїх дітей вчителька розповідає виключно с захопленням і неприхованою любов'ю. Вона говорить, що її учні яскраві особистості, талановиті, незвичайні.

«Вони створюють унікальні малюнки, турбуються про збереження природи, постійно ходять в музеї, цікавляться багатьма речами», - говорить вчителька.

Галина Володимирівна зважаючи на те, що працює з непростим класом, в першу чергу, навчає вихованців взаєморозумінню, усі проблеми вирішувати мирно, поважати один одного.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину