Pik
Сьогодні, 04 Июля 2020
28.09.2017
816
0

Херсонських ведмедів відправляють у Галицький національний парк

Херсонських ведмедів відправляють у Галицький національний парк

Нарешті херсонські ведмеді отримують належні умови перебування, максимально наближені до їхнього існування у дикій природі.

Сьогодні, 28 вересня 2017 року о 10.00 ранку -  тварин передадуть  з острова Малий Потьомкінський до Центру реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку.  Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА Юрій Попутько, передає ПІК

Організацією перевезення займається громадська організація «Еко-Галич» за дорученням керівництва Галицького національного парку.

«Нагадаю, відповідно до рішення Херсонської міської ради від 25 грудня 2013 року № 1276 комунальним підприємством Херсонської міської ради «Гарантія» прийнято на свій баланс у господарське відання бурих ведмедів.

Читайте також: Херсонські депутати вирішили ведмедів не мучити

На сьогодні з’ясовано, що умови утримання ведмедів далеко не відповідають вимогам природоохоронного законодавства», - йдеться у пості.

Для всебічного та повного з’ясування обставин справи 17 липня 2017 року під головуванням очільника області Андрія Гордєєва проведено нараду за участю представників прокуратури Херсонської області, Головного управління Національної поліції в Херсонській області, Херсонської міської ради, Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, Державної екологічної інспекції у Херсонській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, національного природного парку «Нижньодніпровський», ГО «Еко-Галич», ГО «Правий сектор» та безпосередньо директора МКП «Гарантія».

Читайте також: Херсонський зоокуточок: пострадянський синдром або надбання громади? 

За підсумками обговорення порушеного питання прийнято рішення про пошук можливостей для забезпечення гідного існування тварин, занесених до Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи.

Наразі, на підставі листа Міністра екології та природних ресурсів України від 08 серпня 2017 року № 85/1-8/6739-17 «Про влаштування бурих ведмедів до реабілітаційного центру», готовності Галицького національного природного парку прийняти тварин, про що ним було поінформовано Мінприроди листами від 07 квітня 2017 року № 09-01/107 та від 02 серпня 2017 року № 10-02/216, та Херсонську обласну державну адміністрацію від 16 серпня 2017 року № 10-01/338, проводиться організаційна робота щодо передачі чотирьох бурих ведмедів до Центру реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку.

«З метою попередження непорозумінь та створення необхідних умов при передачі та транспортуванні чотирьох бурих ведмедів, Департамент екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації звернувся з відповідними листами до Головного управління Національної поліції в Херсонській області, Херсонської міської ради, Головного управління ДСНС України в Херсонській області, Державної екологічної інспекції у Херсонській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації та безпосередньо директора МКП «Гарантія»», - написав Попутько.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину