Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
22.01.2018
3095
0

Херсонських поліцейських звинувачують у жорстокому побитті двох громадян (відео)

Херсонських поліцейських звинувачують у жорстокому побитті двох громадян (відео)

Співробітників патрульної поліції міста Херсон звинувачують у п'яному дебоші та жорстокому побитті двох херсонців, один з яких в лікарні з переламаним хребтом, ребрами та щелепою, його п'яні патрульні викинули з третього поверху. Про це повідломляє ПІК.

На Фейсбук поширили відео, де депутат Суворовської районної ради Олександр Власов розмовляє  з одним із постраждалих - Олександром Андреєвим, який запевняє, що його та його друга Дениса, 21 січня в будинку на вулиці Кольцова побили п'яні працівники патрульної поліції під час святкування Дня народження одного з них.

Вчора, 21 числа я з товаришем приїхав привітати приятеля, у квартиру на 3-му поверсі на Кольцова, Таврійський мікрорайон. Наш товариш Денис, співробітник патрульної поліції, запросив нас за стіл. Я не пив, через те, що був за кермом. В ході спілкування зрозумів, що інші гості також були співробітники поліції
Приблизно через 15-20 хвилин після нашого приїзду між співробітниками поліції спалахнув конфлікт. Почалася бійка, я не встрявав, тому що я не знав ні людей, ні причини конфлікту. Проте почали бити і нас.

Потім два співробітники поставили своїх до стінки і стали їх обшукувати, щось шукали, чомусь побоювалися, що їх записали на диктофон. Вдарили дівчинку, яка не хотіла давати їм свою сумку. Потім поставили до стінки Дениса, до якого ми приїхали, і мене. Що вони шукали - мені не відомо. Але вони не повернули мені гаманець, а там було 300 доларів і 6000 гривень. Я попросив повернути мені гаманець, але тут знову спалахнула бійка між ними, а потім мене спробували викинути з третього поверху.
Я чинив опір і спробував прорватися в під'їзд, мені це вдалося, я вибіг, мене наздогнали четверо - хтось Черкашин або Черкашенко зі своїми товаришами і стали бити.

Коли бійка вже була на вулиці, то прибула поліція. Побачивши поліцейських, ті припинили бійку і пішли наверх.

Я попросив поліцію пройти в квартиру, де могли бити мого товариша. Я вирішив, що робити мені там нічого і чекав на вулиці. І тут, коли, за моїми розрахунками поліція вже перебувала в квартирі, через вікно з третього поверху вилетів мій друг. Денис впав вниз, а я почув зверху крики: "добивайте і цього, навіщо нам свідки".

Прибула швидка хвилин через 10 -15, Черкашенко підійшов до носилок, у яких несли Дениса, і погрожував йому: "нікому нічого не розповідай, сам розумієш, що з тобою буде. Не дай боже ти скажеш, що тебе викинули, ми будемо тебе фізічєскі устранять".

Зараз у Дениса перелом хребта, зламано два ребра, перелом щелепи, рідина у легких. Йому йдуть погрози від співробітників, якісь цивільні побували у нього близько першої години ночі й пропонували зам'яти питання - давали 3000 доларів.
Пропонували й мені - я відмовився. У мене черепно-мозкова травма, вивих щелепи, струс мозку.
Я зареєстрував в Суворовському райвідділі заяву, її кваліфікували як грабіж.

Денис поки заяви не написав. Він знаходиться в обласній лікарні. Він нерухомий. Вже сьогодні з ранку незрозуміло скільки патрульних приходили до нього, групами, більш як 11 чоловік побувало, і вмовляли, чинили тиск. Але Денис розумна людина і я впевнений, що він заяву також напише.

Також до мене приїжджали люди, пропонували 2000 дол. щоб зам'яти справу. Я відмовився. Серед прибулих людей був чоловік, який був на тому Дні народженні, він погрожував прокурором, казав, що вони і так все порішають через прокуратуру, у них там зв'язки, але ніяких імен не називав.

Олександр Андреєв запевняє, що всі гості на Дні народження були працівниками патрульної поліції міста Херсон. Саме тому поліцейські справу намагаються зам'яти, використовуючи навіть методи залякувань та погроз. Також на відео можна побачити, що сам Олександр має безліч побоїв.

Офіційної заяви патрульної поліції ще не було. Однак, очевидно, що дії херсонських патрульних останнім часом додають лише печалі.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину