Pik
Сьогодні, 13 Июля 2020
24.12.2014
217
0

Херсонські студенти провели "попереджувальну" акцію

Херсонські студенти провели "попереджувальну" акцію

В зв'язку з тим що влада планувала відміну стипендій, по всій Україні студенти ВНЗ та активісти провели акції попередження, в тому числі і перед Верховною Радою України.Не оминула подібна акція і Херсон, пише у соціальній мережі «Правий Сектор».

Виразити своє незадоволення можливим рішенням ради та кабміну, щодо скорочення стипендій, херсонські студенти зібрались на головній площі міста - Площі Свободи, але в зв'язку з початком канікул, на акції було не багато студентів. Від Правого Сектору, який був ініціатором акції, виступив обласний голова з питань молоді Андрій Наливайко, який також є студентом. У своєму виступі, він порадив владі, шукати фінансування для подолання кризи в тих людей що обкрадали Україну, а не відбирати останню копійку у студентів, та людей для яких є життєво необхідні соціальні виплати.

"Ми поважаємо Порошенка що він став Президентом і намагається навести лад в умовах військової та фінансової кризи, але радимо мати правильне оточення, щоб рішення прийняті владою не йшли на шкоду українцям", - заявив Наливайко. Мирна акція закінчилась ходою від Площі Свободи до вул. Суворова.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину