Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2019
19.05.2016
121
0

Херсонські рятівники готують область до оздоровчого сезону

Херсонські рятівники готують область до оздоровчого сезону

З метою належної організації літнього відпочинку та оздоровлення громадян, особливо дітей, забезпечення контролю за дотриманням в оздоровчих закладах вимог пожежної, техногенної безпеки та запобігання пожежам в області працює комісія ГУ ДСНС.
У складі комісії, зокрема, начальник Центру забезпечення діяльності Головного управління ДСНС області Руслан Росляков, начальник оперативно-координаційного центру Андрій Бєлоусов.

18 травня перевіряли Скадовський район. Представники Головного управління ДСНС зустрілися з керівниками своїх районних підрозділів, з головою райдержадміністрації, головами окремих селищних рад, де є місцева пожежна охорона.
Зокрема, проведено бесіди з головами Красненської та Лазурнянської селищних рад, з директором Комунального підприємства «Лазурне» щодо забезпечення безпеки відпочиваючих на воді.

Також комісія перевірила відповідну документацію, особливу увагу звернули на роботу щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки оздоровчих об'єктів, підготовки місць масового відпочинку населення на водних об'єктах до купального сезону, зокрема за сприяння місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, а також оснащення аварійно-рятувальних формувань та служб додатковими плавзасобами і обладнанням для забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні події та ситуації.

Звичайно, особливо ретельно перевірений стан практичного відпрацювання планів та карток пожежогасіння, справність джерел протипожежного водопостачання на об'єктах літнього відпочинку та оздоровлення громадян, особливо на території дитячих таборів.

Під час перевірки також проведена роз'яснювальна робота з відпочиваючими на узбережжі Чорного моря в Лазурному, повідомлє ГУ ДСНС в області.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину