Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
24.05.2016
131
0

Херсонські дороги від руйнування захистить ваговий комплекс

Херсонські дороги від руйнування захистить ваговий комплекс

Вчора, 23 травня, відновив свою роботу ваговий комплекс, розташований на автодорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог), км 203+500 (поблизу с.Клапаї, Білозерського району), функціонування якого дозволяло контролювати значну частину транзитних перевезень. Завітали на відкриття перший заступник голови обласної ради Василь Зеленчук, заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик, депутати обласної ради.

За словами Олександра Адамчика, цього року на ремонт автомобільних доріг області заплановано 292,9 млн грн. Після виконання ремонтних робіт потрібно забезпечити збереження дорожнього покриття. У зв'язку з цим необхідно здійснювати ефективний контроль за дотриманням автоперевізниками вимог стосовно допустимої ваги транспортних засобів.

Атомобільні дороги області під час будівництва були розраховані на навантаження до 20 тонн, тому перевезення великоваговим транспортом з масою понад 60 тонн є неприпустимим і спричиняє інтенсивне руйнування дорожнього покриття.

«Хочеться сподіватись що загальними зусиллями ми незабаром зупинимо знищення херсонських доріг. Найближчим часом будемо розглядати питання по придбанню такого обладнання для встановлення його по усіх ключових транспортних напрямках. Нове відомство стоїть на правильному шляху, і обласна влада має його підтримати», - відзначив Микола Ставицький, радник голови обласної ради.

Слід зазначити, що з 20 липня до 8 грудня 2015 року в області працював ваговий комплекс, розташований на автодорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог), км 203+500 (поблизу с.Клапаї Білозерського району), функціонування якого дозволяло контролювати значну частину транзитних перевезень. За період його роботи було складено 250 актів на суму 425,0 тис. грн (штрафні санкції) та нараховано плату за проїзд автомобільними дорогами загального користування з перевищенням вагових обмежень на суму 63,6 тис.євро.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину