Pik
Сьогодні, 03 Июля 2020
19.03.2016
168
0

Херсонські аграрії чекають на вирішення питання ціни на воду у цьогорічному поливному сезоні

Херсонські аграрії чекають на вирішення питання ціни на воду у цьогорічному поливному сезоні

Вчора, 18 березня, у ХОДА пройшло засідання робочої групи з вирішення проблемних питань щодо ефективного використання зрошуваних земель та меліоративних систем області, повідомляється на сторінці Херсонської облради в Фейсбуці. 

Усі позиції з ціноутворення представники каналів і економісти основних споживачів води (сільгосппідприємств) обговорять у вузькому колі. Про це повідомив у своєму коментарі секретар постійної комісії облради з питань земельних відносин та екології обласної ради Ігор Йосипенко. 

«Сьогодні піднімали важливе питання - вартість води на сезон 2016 року. Питання досить суперечливе, кожен підходить до нього по-різному.
Ми бачимо, що ціноутворення на кожному каналі різне. У принципі, ми попередньо вже обговорювали необхідність створення невеликої локальної групи, до складу якої увійдуть лише представники каналів і економісти основних споживачів води (сільгосппідприємств) - для того, щоб у вузькому колі обговорити ці всі позиції. Щоб представники каналів захистили кожну позицію.

Ще один важливий момент - я ініціював запросити на сьогоднішнє засідання четверо голів сільських ради. Із усіх сільрад області, через територію яких проходять канали, тільки чотири максимально підняли вартість податку на землю під цими каналами.
Будь-які відрахування, які роблять канали, закладаються у собівартість води, тобто таким чином, вони лягають на плечі аграріїв. Якщо це набере масовий характер, то завтра всі сільські ради будуть піднімати податок на землю. Тому дуже важливо донести до голів сільських рад, щоб вони не зловживали своїми правами. У них є «вилка» - вони можуть ставити від одного до п'яти відсотків. Але, вони ставлять п'ять відсотків», - відзначив Ігор Йосипенко.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину