Pik
Сьогодні, 07 серпень 2020
07.11.2019
623
0

Херсонські журналісти взяли участь у парламентських слуханнях з безпеки журналістів

Херсонські журналісти взяли участь у парламентських слуханнях з безпеки журналістів

У  Верховній Раді України, 6 листопада відбуваються парламентські слухання щодо безпеки діяльності журналістів в Україні. Участь у слуханнях взяли зокрема херсонські журналісти. Про це повідомляє kavun.city, передає ПІК.  

Слово було надано Олені Нечипуренко, спеціальному кореспонденту газети Новий день. 

18 січня 2019 року під час прес-конференції у прес-клубі незалежної газети Новий день прямісінько у центрі Херсона застосували сльозогінний газ та зброю. Вогонь відкрили, щойно учасники прес-конференції почали називати прізвища чиновників, причетних до корупційних схем в організації пасажироперевезень на Херсонщині, зокрема в напрямку тимчасово окупованого Криму.

Картина стрілянини відображена на веб-камерах прес-центру. Олена Нечипуренко повідомила, що вогонь у залі вели невідомі з коридору, стріляли не в стелю, щоб попередити або налякати, а вниз: на ураження. На щастя, жертв не було, проте були постраждалі.

Пані Олена зауважила, що поліція їхала довше, аніж карета екстреної медичної допомоги. Більш того, кореспондентка наголосила: важко було навіть викликати поліцію, адже телефонні лінії були зайняті.

Наразі фігуранти нападу безкарні, частина з них перебуває в розшуку, а суди у справі затягуються.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину