Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2019
09.09.2019
422
0

Херсонські студенти зможуть заявити про свої творчі здібності на всю Україну

Херсонські студенти зможуть заявити про свої творчі здібності на всю Україну

З 11 по 15 вересня на базі Херсонського державного університету відбудеться Всеукраїнський пленер «Море барв-2019», повідомляє прес-центр ХДУ. Ініціатором та організатором виступила кафедра образотворчого мистецтва і дизайну факультету культури і мистецтв.

Мета пленеру – творче саморозкриття студентів, обмін досвідом та вдосконалення навичок з живопису в умовах пленеру; встановлення міжособистісних зв’язків між учасниками заходу.

Організатори запланували для учасників навчально-творчі завдання: річковий пейзаж (Спортивна база ХДУ «Водник»), асоціативна композиція «Південь»/ морський мотив (Комплекс відпочинку «Bliss», Залізний Порт), етюд на передачу стану природи (Комплекс відпочинку «Bliss», Залізний Порт), морський пейзаж (Комплекс відпочинку «Bliss», Залізний Порт).

Паралельно з пленером на факультеті культури і мистецтв відбудеться ІІ науково-практична конференція «Формування творчих здібностей студентів мистецьких спеціальностей в освітньому просторі ЗВО». У ході наукового заходу обговорять обґрунтування теоретичних і практичних засад формування творчих здібностей майбутніх художників-педагогів та сучасні проблеми методології образотворчого мистецтва.

 

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину