Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
30.08.2019
689
0

Херсонські спортсмени вибороли призові місця на Чемпіонаті України

Херсонські спортсмени вибороли призові місця на Чемпіонаті України

Днями на базі тренувального центру аматорської служби радіозв’язку (м. Херсон) відбулися Всеукраїнські очно-заочні змагання з радіозв’язку на коротких хвилях серед молоді; Всеукраїнські очні змагання (юнаки, юніори) з радіозв’язку на коротких хвилях та зі швидкісної телеграфії. Разом з цими змаганнями проводився чемпіонат України з радіоспорту (юніори, юнаки), радіозв’язок на коротких хвилях, телефон, телеграф, повідомляють у прес-службі Херсонської міськради.

У змаганнях брали участь 48 спортсменів (20 команд) з 10 областей України: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Полтавської, Рівненської, Сумської, Херсонської, Хмельницької , Чернігівської областей та м. Києва.

 Спортсмени Херсонської області у Всеукраїнських змаганнях вибороли 7 призових місць в командному заліку та 51 в особистому, з них команда вихованців Центру позашкільної роботи при управлінні освіти Херсонської міської ради у складі: Скорика Данила, Ліхтей Вікторії, Дубинця Данила, Назарової Анни, Дубинець Марії, Бібілашвілі Даніїла, Пульнєвої Катерини, Мартюк Софії, Чайка Світлани, керівники Бала Олександра Володимировича, Фоменко Оксани Олексіївни, Ніколаєва Ігоря В’ячеславовича посіла 7 призових місць в командному заліку та 34 в особистому, показавши високий рівень підготовки.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину