Сьогодні, 24 Травня 2019
02.05.2019
246
0

Херсонські спортсмени вибороли 43 медалі на чемпіонаті Європи з Козацького двобою

23–25 квітня 2019 року в Харкові відбувся відкритий чемпіонат Європи з Козацького двобою, повідомляє Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради, передає ПІК.

У змаганнях у 8 розділах контактів, від легкого до повного, та показу техніки прийняли участь більше 600 спортсменів з 11 країн, різних видів бойових мистецтв: джиу-джитсу, кікбоксингу, ММА, панкратіону, тайського боксу, тейквондо, хортінгу та інших.

Спортивне свято проходило на 4-х татамі та октагоні у боротьбі як зовсім юних 7-9 річних спортсменів, так і титулованих 25-30 річних професійних бійців ММА та досвідчених ветеранів різних видів одноборств.

Спортсмени Херсонської області у складі збірної команди України вибороли 43 медалі: клуби Фенікс 10 чол.- 17 мед, 7 зол., Метеор 12 чол.-18 мед, 7 зол., Легіон 2 чол., 2 мед., Херсонська федерація ММА 5 чол. – 4мед, Херсонська федерація дзюдо 1 чол., 2мед.

Перше командне місце завоювала збірна команда України, на другому – збірна Туркменістану, третє – у спортсменів збірної Азербайджану.

Чемпіонами Європи з козацького двобою у своїх вікових та вагових категоріях стали: Білецький Роман, Дереш Михайло, Габова Дарья, Клімашевська Нана, Максимова Дар’я, Молодченко Тимофій, Мухіна Діана, , Солоп Ігор, Солоп Денис, Тарасевич Злата, Федченко Катерина, Яворська Олександра. Призерами: Гай Олександр, Дутка Вадим, Зверховский Павло, Калінін Богдан, Малига Ольга, Малиновський Іван, Позняков Артем, Юдочкін Олексій, Яцура Володимир та інші.