Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
13.12.2018
162
0

Херсонські спортсмени вибороли 42 медалі на чемпіонаті Світу з Козацького двобою

Херсонські спортсмени вибороли 42 медалі на чемпіонаті Світу з Козацького двобою

7-9 грудня у Харкові у палаці спорту “Локомотив” відбувся чемпіонат Світу з Козацького двобою, повідомляє Управління молоді та спорту Хероснської міськради, передає ПІК.

У змаганнях у 8 розділах контактів, від легкого до повного, та показу техніки взяли участь понад 900 спортсменів із 12 країн, різних видів бойових мистецтв: джиу-джитсу, кікбоксингу, ММА, панкратіону, тайського боксу, тейквондо, хортінгу та інших.

Спортивний захід проходив на 3-х татамі та октагоні за участі, як зовсім юних 7-9-річних спортсменів, так і титулованих 25-30-річних професійних бійців ММА, досвідчених ветеранів різних видів одноборств. Херсонські спортсмени у складі збірної команди України вибороли 42 медалі:

– клуб “Фенікс”, 13 спортсменів – 12 медалей, 3 золотих,

– “Метеор”,  17 спортсменів – 26 медалей, 4золотих,

– Херсонська федерація ММА,  4 спортсмени – 4медалі, 3 золотих.

Перше командне місце завоювала збірна команда України, на другому – збірна Азербайджану, третє – у спортсменів збірної Іспанії. Чемпіонами Світу з козацького двобою у своїх вікових та вагових категоріях стали: Авдоян Рзгард, Калінін Богдан, Максимова Дар’я, Надтока Валерія, Солоп Ігор, Улей Олександр, Яворська Олександра.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину