Pik
Сьогодні, 05 серпень 2020
05.06.2019
1631
0

Херсонські "сонячні "діти зайняли друге місце на всеукраїнському фестивалі

Херсонські "сонячні "діти зайняли друге місце на всеукраїнському фестивалі

 Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради повідомило, що Херсон на фестивалі представила інклюзивна театральна студія «Світло в тобі», передає ПІК.

У м.Києві відбувся п'ятий ювілейний щорічний всеукраїнський конкурс-фестиваль таланту та краси для дітей та молоді з інвалідністю «Казкові мрії». Учасники конкурували у різних номінаціях.

Херсон на фестивалі представила інклюзивна театральна студія «Світло в тобі», яка зайняла друге місце у номінації «Акторська майстерність». Студія заснована громадською організацією «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини». 
Мета фестивалю: підтримка та розвиток творчих здібностей дітей та молоді з інвалідністю, розкриття їх творчого потенціалу та сприяння їх подальшого творчого зростання, соціалізація дітей та молоді з інвалідністю в суспільстві. 
Оцінювали виступи журі, до складу якого увійшли зірки української естради, провідні фахівці в області культури, освіти, спорту, дитячої та юнацької творчості, діячі мистецтв тощо. Цього року встановлено рекорд України - у фестивалі взяли участь понад 1000 осіб. 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину