Сьогодні, 22 Ноября 2019
20.10.2019
369
0

Херсонські школярі стали призерами Чемпіонатів України зі спортивного орієнтування

Перший Чемпіонат пройшов у Полтаві. Сто учасників із 17 регіонів упродовж 6 годин долали дистанцію. Випускники фізико-технічного ліцею Ілюк Олександр, Зайцева Єлизавета, Шеховцов Андрій (керівник Микола Капара) посіли перші місця.

Другий, присвячений Дню захисника України, пройшов у Києві. У змаганнях взяли участь 726 учасників, 21 команда із 22 регіонів країни. Серед них 13 гуртківців ХЦПР (керівники Микола Капара, Олена Капара, Віта Кобець).

Першого дня в особистому заліку перемогу здобув Данилюк Назарій (шк. №30), ІІ місто посів Зичков Максим (шк. №52) (керівник Микола Капара).

У другий день під час проведення естафети перемогу здобули: Шеховцов Андрій (випускник ФТЛ), Бєляєва Катерина (шк. №35), Данилюк Назарій (керівник Микола Капара), а призове ІІІ місце посіли Яворський Артем (гімназія №6), Рябченко Матвєй (шк. №30), (керівник Олена Капара).

Третього дня в особистому заліку перемогу здобув Данилюк Назарій, ІІ місто посів Зичков Максим, ІІІ місце - Бєляєва Катерина.

У загальному заліку серед 21 команди гуртківці Херсонського центру позашкільної роботи посіли шосте місце.

Вітаємо переможців і призерів з нагородами!