Pik
Сьогодні, 05 Квітня 2020
10.10.2019
322
0

Херсонські школярі можуть рік безкоштовно навчатися у школі США

Херсонські школярі можуть рік безкоштовно навчатися у школі США

На базі Херсонської гімназії №6 відбувся конкурсний відбір за програмою культурного обміну FLEX,- за повідомленням управління освіти Херсонської міськради передає ПІК.

Це щорічний популярний в нашій країні конкурс для старшокласників, які гарно володіють англійською мовою, мають широкий світогляд, лідерські якості та не бояться змін. Координує програму Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється в Україні організацією «Американські Ради з Міжнародної освіти: ACTR/ACCELS» (AmericanCouncils) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

 Українським школярам надається чудова можливість протягом одного навчального року безкоштовно навчатися у школі в США, проживаючи в американській родині, а разом з цим удосконалити англійську мову, познайомитися з новою культурою, знайти друзів за океаном, проявити свою самостійність. Але для цього треба перемогти у трьох турах!

Цього року 275 учнів 8-10-х класів зі шкіл Херсона, області та Республіки Крим випробували себе як знавці англійської мови у І турі. До бажаної мрії на крок наблизилися 94 учні, з них 43 – з 11 освітніх закладів міста, 43 – зі шкіл області, 6 – з Криму, 2 – з інших міст. Більше всього переможців на даному етапі – з академічного ліцею – 14 учнів, фізико-технічного ліцею – 7 учнів, ЗЗСО № 30 – 6 учнів.

 Усім учасникам бажаємо подолати всі сходинки до фіналу та омріяної подорожі до Сполучених Штатів! Завжди пам'ятайте, що мрії збуваються, якщо вірити в себета бути відкритим для нового досвіду!

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину