Pik
Сьогодні, 15 Октября 2019

Херсонські школярі можуть рік безкоштовно навчатися у школі США

Херсонські школярі можуть рік безкоштовно навчатися у школі США

На базі Херсонської гімназії №6 відбувся конкурсний відбір за програмою культурного обміну FLEX,- за повідомленням управління освіти Херсонської міськради передає ПІК.

Це щорічний популярний в нашій країні конкурс для старшокласників, які гарно володіють англійською мовою, мають широкий світогляд, лідерські якості та не бояться змін. Координує програму Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США й адмініструється в Україні організацією «Американські Ради з Міжнародної освіти: ACTR/ACCELS» (AmericanCouncils) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

 Українським школярам надається чудова можливість протягом одного навчального року безкоштовно навчатися у школі в США, проживаючи в американській родині, а разом з цим удосконалити англійську мову, познайомитися з новою культурою, знайти друзів за океаном, проявити свою самостійність. Але для цього треба перемогти у трьох турах!

Цього року 275 учнів 8-10-х класів зі шкіл Херсона, області та Республіки Крим випробували себе як знавці англійської мови у І турі. До бажаної мрії на крок наблизилися 94 учні, з них 43 – з 11 освітніх закладів міста, 43 – зі шкіл області, 6 – з Криму, 2 – з інших міст. Більше всього переможців на даному етапі – з академічного ліцею – 14 учнів, фізико-технічного ліцею – 7 учнів, ЗЗСО № 30 – 6 учнів.

 Усім учасникам бажаємо подолати всі сходинки до фіналу та омріяної подорожі до Сполучених Штатів! Завжди пам'ятайте, що мрії збуваються, якщо вірити в себета бути відкритим для нового досвіду!

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину