Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
30.11.2018
759
0

Херсонські школи, дитсадки та лікарня придбають нове обладнання

Херсонські школи, дитсадки та лікарня придбають нове обладнання

Херсонські школи, дитсадки та лікарня зможуть придбати необхідне обладнання за рахунок коштів платинків податків -  у вигляді субвенції з держбюджету у розмірі 5 млн 985 тисяч. Про це сьогодні на сесії міської ради поінформував депутат міської ради Сергій Волошинов, під час обговорення питання змін до обласного бюджету на 2018 рік, передає ПІК

«Сьогодні ми з вами маємо прийняти рішення про зміни до міського бюджету. І серед іншого він містить додатково субвенцію з держбюджету у розмірі 5 млн 985 тисяч, які були виділені по зверненню народного депутата Олександра Співаковського. Ці кошти пропонується розподілити наступним чином: 3 млн гривень на будівництво автономного джерела опалення у НВК №56, 1 млн гривень на придбання медичного обладнання для лікарні імені Карабелеша, ще 1 млн гривень на придбання мультимедійних проекторів та ноутбуків для кількох навчальних закладів Херсона - це школи №30, 24, 27,36,41, а також дошкільні навчальний заклад №56, 15, 9,12 та 8», - зазначив депутат міської ради.

Враховуючи це він попросив депутатів міської ради «підтримати ініціативу Олександра Співаковського щодо подальшого розвитку освітніх закладів міста та все ж таки проголосувати за ці зміни і  2,6 млн гривень на ремонт системи опалення в Академічному ліцеї імені Мішукова».

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко подякував Співаковському за лобіювання інтересів освітніх і медичних закладів Херсона і запевнив, «ми також не забуваємо наш ліцей, дійсно треба створювати нормальні умови для навчання наших дітей і передбачено 2,6 млн на забезпечення ремонту системи опалення».

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину