Pik
Сьогодні, 17 Червеня 2019
29.05.2019
240
0

Херсонські рятувальники отримали гуманітарну допомогу від місії пожежної допомоги Сполучених Штатів Америки

Херсонські рятувальники отримали гуманітарну допомогу від місії пожежної допомоги Сполучених Штатів Америки

ГУ ДСНС у Херсонській області інформує про отримання допомоги з-за кордону, передає ПІК.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності рятувальників Херсонської області є розвиток міжнародних стосунків, зокрема співпраця з закордонними установами у сфері міжнародної технічної допомоги. Як показала практика, перейняття досвіду міжнародних  партнерів та отримання від них технічної допомоги сприяють підвищенню ефективності робіт з гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій. За підтримки ректора Таврійського Християнського Інституту Валентина Синього вдалося започаткувати взаємодію з місіями пожежної допомоги Сполучених Штатів Америки.

Американська місія пожежної допомоги АFM направила до Херсону морський контейнер з пожежним обладнанням та інструментом загальною вагою близько 7-ми тонн, який 28 травня отримали рятувальники Херсонщини. Все майно передано безкоштовно як гуманітарна допомога. 

На серпень поточного року запланований черговий приїзд на Херсонщину 8-ми офіцерів пожежної служби США для проведення ряду тренінгів.

Херсонські пожежні сподіваються на продовження співпраці з міжнародними організаціями, у тому числі за сприяння Таврійського Християнського Інституту.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину