14.09.2017
274
0

Херсонські ракетомоделісти гідно представили своє місто у змаганнях

На літніх канікулах вихованці  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді вдало представили  місто Херсон  у різноманітних змаганнях з ракето модельного спорту.

Про це повідомляє управління освіти Херсонської міськради, передає ПІК.

«У цих видах змагань на Кубок Дніпра, що проходив наприкінці липня на аеродромі «Кам’янка»  у  м. Дніпро команда вихованців Центру науково-технічної творчості учнівської молоді посіла шість  призових місць:  тренер команди  Віталій Сидоренко виборов одразу два призових місця, а його вихованці стали призерами змагань:  Бідовський Валерій  - у класі моделей S-2Р,  S-4-А, Бакеренков Андрій - у класі моделей S-9-А,  S-2Р», - йдеться у повідомлені.

Також,  за результатами  XXI Міжнародних  змагань з ракето модельного спорту  на Кубок   ім. М.К. Янгеля (27.07.17 – 30.07.17) вихованці Центру технічної творчості посіли призові місця та були нагороджені  медалями, дипломами та кубками: Бакеренков Андрій у класі моделей S-663 зайняв ІІ місце, у класах моделей S-9-А та S-4-А -ІІІ місце;Бідовський Валерій  у класі моделей S-891 - ІІІ місце.

Окрім цього, влітку спортсмени із 11 областей України брали  участь у ІV  етапі Кубку України з ракето модельного спорту на Кубок Корольова, серед яких значних здобутків у в особистій першості досягли і  херсонці: Сидоренко Віталій – ІІ місце в класі моделей S-6-А(вікова категорія «дорослі»);  Бідовський Валерій – ІІ місце в класі моделей S-4-А,  Бакеренков Андрій – І місце в класі моделей S-9-А (вікова категорія «юніори»).

«У липні 2017 року в м. Ніжин також відбувся Чемпіонат України з ракето модельного спорту, до якого долучилися 26 команд з 11 областей України.  Змагання проходили у 9 класах моделей (S1, S2, S3, S4, S6, S5, S7, S8, S9).    Збірна  команда міста  Херсона була представлена 5 учасниками у вікових категоріях «дорослі», «юніори» та здобула шість  призових місць  у командній першості.        В особистій першості переможцями стали Бідовський Валерій - І місце у класі моделей  S-4-А;  Бакеренков Андрій - ІІ місце у класі моделей   S-4-А, S-9-А», - інформує міське управління освіти.

Найбільш визначною подією для вихованців Центру технічної творчості стала участь у Чемпіонаті Європи з  ракето модельного спорту, який проходив з 19 по 25 серпня 2017 року в Куявсько-Поморському воєводстві   м. Влоцлавек (Польща) та зібрав учасників з 17 країн світу.

До складу збірної команди України знову ж таки увійшли наші херсонці: Бідовський Валерій та Бакеренков Андрій, які  у віковій групі «юніори» зайняли призові місця та принесли Україні дві бронзові медалі: Бідовський Валерій у класі  моделей ракет S4А - зайняв ІІІ місце; Бакеренков Андрій у класі моделей ракет S8D - ІІІ місце.