Pik
Сьогодні, 05 серпень 2020
14.09.2017
697
0

Херсонські ракетомоделісти гідно представили своє місто у змаганнях

Херсонські ракетомоделісти гідно представили своє місто у змаганнях

На літніх канікулах вихованці  Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді вдало представили  місто Херсон  у різноманітних змаганнях з ракето модельного спорту.

Про це повідомляє управління освіти Херсонської міськради, передає ПІК.

 «У цих видах змагань на Кубок Дніпра, що проходив наприкінці липня на аеродромі «Кам’янка»  у  м. Дніпро команда вихованців Центру науково-технічної творчості учнівської молоді посіла шість  призових місць:  тренер команди  Віталій Сидоренко виборов одразу два призових місця, а його вихованці стали призерами змагань:  Бідовський Валерій  - у класі моделей S-2Р,  S-4-А, Бакеренков Андрій - у класі моделей S-9-А,  S-2Р», - йдеться у повідомлені.

Також,  за результатами  XXI Міжнародних  змагань з ракето модельного спорту  на Кубок   ім. М.К. Янгеля (27.07.17 – 30.07.17) вихованці Центру технічної творчості посіли призові місця та були нагороджені  медалями, дипломами та кубками: Бакеренков Андрій у класі моделей S-663 зайняв ІІ місце, у класах моделей S-9-А та S-4-А -ІІІ місце;Бідовський Валерій  у класі моделей S-891 - ІІІ місце.

 Окрім цього, влітку спортсмени із 11 областей України брали  участь у ІV  етапі Кубку України з ракето модельного спорту на Кубок Корольова, серед яких значних здобутків у в особистій першості досягли і  херсонці: Сидоренко Віталій – ІІ місце в класі моделей S-6-А(вікова категорія «дорослі»);  Бідовський Валерій – ІІ місце в класі моделей S-4-А,  Бакеренков Андрій – І місце в класі моделей S-9-А (вікова категорія «юніори»).

«У липні 2017 року в м. Ніжин також відбувся Чемпіонат України з ракето модельного спорту, до якого долучилися 26 команд з 11 областей України.  Змагання проходили у 9 класах моделей (S1, S2, S3, S4, S6, S5, S7, S8, S9).    Збірна  команда міста  Херсона була представлена 5 учасниками у вікових категоріях «дорослі», «юніори» та здобула шість  призових місць  у командній першості.        В особистій першості переможцями стали Бідовський Валерій - І місце у класі моделей  S-4-А;  Бакеренков Андрій - ІІ місце у класі моделей   S-4-А, S-9-А», - інформує міське управління освіти.

Найбільш визначною подією для вихованців Центру технічної творчості стала участь у Чемпіонаті Європи з  ракето модельного спорту, який проходив з 19 по 25 серпня 2017 року в Куявсько-Поморському воєводстві   м. Влоцлавек (Польща) та зібрав учасників з 17 країн світу.

До складу збірної команди України знову ж таки увійшли наші херсонці: Бідовський Валерій та Бакеренков Андрій, які  у віковій групі «юніори» зайняли призові місця та принесли Україні дві бронзові медалі: Бідовський Валерій у класі  моделей ракет S4А - зайняв ІІІ місце; Бакеренков Андрій у класі моделей ракет S8D - ІІІ місце.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину