Pik
Сьогодні, 07 Квітня 2020
28.01.2020
479
0

Херсонські поліцейські стали кращим підрозділом ювенальної превенції 2019 року

Херсонські поліцейські стали кращим підрозділом ювенальної превенції 2019 року
Працівників ювенальної превенції поліції області нагороджено відзнакою «Кращий підрозділ ювенальної поліції за підсумками роботи у 2019 році» від імені Голови Національної поліції України. Про це повідомили ПІК у відділі комунікації поліції Херсонської області.
 
У 2019 році поліцейські продемонстрували найкращі результати діяльності. Упродовж  року до поліції надійшло 710 заяв про безвісне зникнення неповнолітніх, за добу поліцейськими знайдено 684 дитини. За рік інспектори склали 2300 адміністративних протоколів, пов'язаних з правопорушеннями неповнолітніх або відносно них. У навчальних закладах області проведено більше 1000 лекцій для дітей.
Щоб бути ближчими до дітей та для впливу на їх поведінку поліцейські впродовж минулого року організовували близько 50-ти масштабних профілактичних заходів: спортивних, творчих, благодійних. У 2019 році поліцейськими започатковані такі проекти, як: «Один день з начальником ГУНП», «Здійсни мрію дитини – сироти», «Учнівські лідери разом з поліцією», «Різдво з поліцейським» та багато інших. Такі заходи допомагають протидіяти підлітковій злочинності, так у 2019 році злочинність зменшилась на 35%.
 
Як зазначив начальник відділу ювенальної превенції поліції області, наша робота -зробити дитинство наших дітей безпечним. Я думаю, нам це вдається разом з найкращими співробітниками ювенальної превенції області. Я дякую їм за результативну працю!

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину