Pik
Сьогодні, 12 Грудня 2019
02.11.2019
584
0

Херсонські поліцейські разом із громадськістю замалювали рекламу наркотиків

Херсонські поліцейські разом із громадськістю замалювали рекламу наркотиків

Сьогодні працівники обласного главку поліції з інспекторами патрульної поліції, представниками Міжнародної антинаркотичної асоціації та громадською платформою «Добро переможе» провели в Шуменському мікрорайоні акцію «Захистимо дітей Херсона» з попередження розповсюдження наркотиків. Про це ПІК повідомили у відділі комунікації поліції Херсонської області

Від обласного главку поліції до акції долучились 30 чоловік. Всі присутні поділились на групи, кожній групі було визначено вулицю або квартал, який вона і "відпрацьовувала".

Допомагати поліцейським долучались підлітки та місцеві мешканці, які підтримали ідею акції. Учасники разом зафарбовували адреси продажу наркотичних засобів в мережі Інтернет, розміщені на фасадах будинків та зупинках громадського транспорту. Також поліцейські малювали поруч мотиваційні фрази з трафаретів.

"Приємно, що на акцію відгукнулась і учнівська молодь, і громадськість. Необхідно, щоб громадяни з порозумінням поставилися до проблеми наркоманії. Бо це страшне зло, якщо з ним не боротися, захлисне наших дітей. Ми повинні вберегти їх від цього, бо діти – наше майбутнє, майбутнє нашої держави", - зазначив начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину