Pik
Сьогодні, 09 Березня 2021
17.12.2020
333
0

Херсонські податківці знайшли понад 5700 трудових нелегалів

Херсонські податківці знайшли понад 5700 трудових нелегалів

З початку року спеціалісти управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та  м. Севастополі у складі міжвідомчих робочих груп із легалізації найманої праці провели 516 перевірок бізнесменів щодо дотримання норм чинного трудового законодавства.

У результаті встановлено 2123 суб’єкти господарювання – порушники трудових відносин. Із них: 728 - юридичних та 1395 фізичних осіб. Без належного офіційного оформлення та сплати податків працювали 5703 особи. Найбільше неоформлених працівників на Херсонщині зафіксовано у торгівельній галузі та сфері надання послуг.

Завдяки інформаційно-роз’яснювальній роботі більшість роботодавців узаконили трудові відносини зі своїми найманими працівниками. Відповідно до чинного законодавства про трудові відносини роботодавець забезпечує виплату заробітної плати не менше законодавчо встановленого рівня з укладанням трудового договору. Потім про прийняття працівника на роботу інформуються місцеві податкові інспекції.

Внаслідок вжитих заходів до бюджету надійшло понад 6,8 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – майже 7,8 млн гривень та 575 тис. гривень військового збору.

Крім того, до державної реєстрації залучено 1261 фізичну особу. Сума сплачених ними податків складає понад 3,8 млн гривень.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину