Pik
Сьогодні, 06 серпень 2020
17.06.2020
389
0

Херсонські підприємці збільшили на 17 мільйонів гривень сплату єдиного податку

Херсонські підприємці збільшили на 17 мільйонів гривень сплату єдиного податку

За п’ять місяців 2020 року фізичні особи - підприємці Херсонщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, на 17 млн. гривень збільшили сплату єдиного податку порівняно з минулорічним періодом. Власники малого бізнесу - платники I - II групи спрощеної системи оподаткування сплатили до місцевих бюджетів області 194 млн. гривень єдиного податку. Таку інформацію повідомили спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Загалом підприємці - платники Херсонського управління внесли до бюджетів місцевих громад - 130 млн. гривень, Новокаховського управління - 51млн.гривень, Генічеського управління - 13 млн. гривень єдиного податку.

Найбільшу суму податку за ведення підприємницької діяльності перерахували представники бізнесу м. Херсона. Це - 99 млн. гривень або 51 відсоток від загальних надходжень єдиного податку по області, які у повному розмірі надійшли до місцевого бюджету. У динаміці до минулого року їх обсяги зросли на 6 відсотків та на 6 млн. гривень єдиного податку.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину