Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
15.04.2020
745
0

Херсонські підприємці сплатили 186 мільйонів гривень єдиного податку

Херсонські підприємці сплатили 186 мільйонів гривень єдиного податку

На Херсонщині фізичні особи - підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за січень - березень 2020 року сплатили до місцевих бюджетів 186 млн. гривень єдиного податку, це на 6 млн. гривень перевищує показник минулого року. Про це повідомляє прес-служба Головного управління  ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Із всієї суми єдиного податку, яка надійшла від суб’єктів малого підприємництва, підприємці - «спрощенці» перерахували бюджетам місцевих громад Херсонщини 62 відсотки або 115,2 млн. гривень платежів. Найбільшу суму єдиного податку внесли підприємці м. Херсона - це 57,2 млн. грн., а найменшу - 454 тис. грн. єдинники - спрощенці Верхньорогачицького району.

В умовах проведення децентралізації влади і надання територіальним громадам більших повноважень, саме внесок цієї категорії платників податків та створення умов для легальної діяльності малого бізнесу на території кожної окремої громади суттєво впливають на їх добробут та розвиток.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину