Pik
Сьогодні, 18 Квітня 2019
15.08.2018
477
0

Херсонські патрульні приймали гостей з Канади та США

Херсонські патрульні приймали гостей з Канади та США

14 серпня в управління патрульної поліції в Херсонській області завітала міжнародна делегація, якій презентували  проект з посилення публічної безпеки на одній з центральних вулиць Херсона,   передає ПІК з посиланням на патрульну поліцію області. 

До складу делегації  увійшли співробітники відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні, представники Програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування (ICITAP) Департаменту юстиції США, учасники Проекту підтримки підготовки поліцейських (РТАР) та старший радник з навчальних програм Канадської поліцейської місії в Україні.

Читайте також: Ситуація на вулиці Суворова - патрульна поліція закликала до співпраці

Під час зустрічі начальник управління патрульної поліції  Костянтин Дронгаль розповів гостям про структуру підрозділу, роботу відділів та секторів управління, їхні функціональні обов'язки та напрямки подальшого розвитку.

У рамках візиту обговорювалися такі важливі питання, як покращення умов несення служби особового складу, підвищення мотивації та рівня професійної підготовки патрульних поліцейських. Також начальник управління розповів про взаємодію патрульної поліції з представниками громадських організацій.

"Насамкінець Константин Дронгаль презентував учасникам делегації проект з посилення публічної безпеки на одній з центральних вулиць Херсона, якій реалізується спільно з активними містянами", йдеться у повідомленні. 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину