Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
14.12.2018
386
0

Херсонські «Мальдіви» перетворюються на сміттєзвалище – депутат облради

Херсонські «Мальдіви» перетворюються на сміттєзвалище – депутат облради

Про кричущу ситуацію, що склалася наразі на острові Джарилгач на Херсонщині, розповів на сесії облради  14 грудня  депутат Володимир Куріков, передає ПІК.

«Я звертаюсь до депутатів обласної ради, до вас, колеги, до керівництва облради та облдержадміністрації за допомогою. Тому що ситуація кричуща...Пропоную створити спільну комісію з представників депутатів районної ради, обласної ради, а також представників облдержадміністрації. Адже розрекламовані на весь світ «херсонські Мальдіви» перетворюються на сміттєзвалище. І це все відбувається, на жаль, незважаючи на те, що на території острова проводить свою діяльність національний парк. На жаль, ті фотографії, які ви зараз побачили, не передають тих запахів, які нам можна почути і відчути», - заявив Куріков.

Він відзначив, останні роки острів дуже популярний серед туристів.

«Недарма однією з поважних міжнародних організацій пляжі острова Джарилгач по своїй красі та унікальності посіли 39 місце у світі. Але умови перебування на пляжах острова можна м’яко назвати некомфортними. Відсутні примітивні послуги. Такі як туалети, рятувальні пости та надання екстреної медичної допомоги. Комісія, яка повинні опікуватися санітарними та протипожежними питаннями, створена розпорядженням голови Скадовської РДА, фактично не працює. Намагання змусити РДА нарешті працювати в цьому напрямку, марні. Таку ж саме позицію займає керівництво лісомисливського господарства. Від них звучить наступне: у нас коштів немає», - зазначив депутат.

 Читайте також: 

Унікальні місця Херсонщини, які варто відвідати

На острові Джарилгач розширять нацпарк і відновлять маяк

 

Відома українська співачка зняла кліп на Херсонщині

Водолази-рятувальники з Польщі тренувалися на Херсонщині (фото)

 

Про Херсон де Масон і черепицю з Марселя

Реаліті-шоу «4 весілля» відбулось на острові Джарилгач

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину