Pik
Сьогодні, 17 Июля 2018
28.11.2017
131
0

Херсонські лісівники провели акцію на площі Свободи

Херсонські лісівники провели акцію на площі Свободи

По обласній програмі «Ліси Херсонщини» жодної копійки не було виділено на фінансування галузі. Така інформація була оприлюднена під час  публічного виступу трудових лісогосподарських колективів на площі Свободи у Херсоні. Працівники лісового господарства Херсонщини звернулись за підтримкою до обласної влади.

Читайте також: Грошей на захист лісів не буде – за бюджетні кошти фінансуємо неіснуючі КП

Такі виступи були заплановані по всій країни. Їх мета - привернути увагу щодо відсутності фінансування з державного бюджету, повідомляє ПІК з посиланням на прес-службу ОДА

Також лісівники виступили проти схваленої Кабінетом Міністрів України «Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року».

Стратегія передбачає  ліквідацію Державних лісогосподарських підприємств з подальшою приватизацією лісів, кажуть  активісти.

«374 пожежі на площі 1175 га відбулось за рік, через те, що немає фінансування і тому можливості забезпечувати роботу лісопожежних станцій. Але цього року завдяки роботі облдержадміністрації було надано фінансування у розмірі більше 800 тис. грн з резервного фонду. Ми вдячні за підтримку. На ці кошти було придбано паливно-мастильні матеріали.

Щодо обласної програми «Ліси Херсонщини», то жодної копійки не було виділено на фінансування галузі», - розповіла про проблеми галузі під час мітингу Марія Глод, голова Херсонської обласної організації профспілки працівників лісового господарства.

Прийняту у Києві резолюцію щодо впровадження Стратегії і фінансування галузі під час засідання лісівників країни було передано заступнику голови ОДА Олександру Адамчику, який зазначив, що Херсонська облдержадміністрація передасть до профільного міністерства зауваження, які були надані працівниками лісової галузі Херсонщини.

«Ліси для Херсонщини - це не тільки зелені насадження або можливість отримати прибуток, це природній бар’єр проти піщаних буревіїв. Тому позиція облдержадміністрації - це обов’язкове збереження в повному обсязі лісових насаджень та належне фінансування галузі», - зазначив Олександр Адамчик.

 file_1

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину