Pik
Сьогодні, 03 Березня 2021
26.08.2019
2250
4

Херсонські лікарі винні в смерті Данілевської, доводить з 2017 року її чоловік

Херсонські лікарі винні в смерті Данілевської, доводить з 2017 року її чоловік

Валерій прагне покарати винних в смерті його дружини, що  встановлено комісією Облздраву та МОЗ,  але фактів покарання винних біло-халатних в Україні немає, хоча справ де звинувачення на адресу  лікарів звучать у ЗМІ часто, та всі вони на рівні трагедій родин загиблих, на рівні якихось не професійних або спеціально «не професійних» слідчих дій, що в результаті не призводять до відповідальності винних, так нічим і не закінчуються.
При цьому медики, які вже так чи інакше винні в трагедіях пацієнтів, продовжують експерименти з життями інших.  


Так і Валерій - б’ється з системою кругової поруки відносно кримінальної справи про неналежне виконання медичними працівниками комунального закладу Херсону  ім.. Луначарського  професійних обов’язків,  в результаті яких  померла  Данілевська Т.О.

В цій справі багато зацікавлених осіб:
Зодного боку хірург Шарковський В.Л., якого не безпідставно звинувачує Валерій Кругов у смерті своєї дружини Т. Данілевської  ( порушив медичний протокол…в результаті чого померла  Данілевська Т.А., що встановлено комісією Облздраву та МОЗ),

З іншого - втручання у  справу  Ф.Негоя народного депутата України 8-го скликання по захисту інтересів лікаря  і зрештою  -  справа не лише затягується, а й фальсифікується. Причому до фальсифікації причетна    старший  слідчий  Херсонського ВП ГУНП   Глазовська О.В.

Так станом на серпень 2019 слідчий не лише не провела слідчі дії,  навпаки,    Глазовська  О.В. готуючи постанову про закриття провадження посилалася на висновок експерта № 34-К (без дати) по іншому кримінальному провадженню .  А це вже пряма фальсифікація справи. 

Далі ще цікавіше -  пан народний депутат Негой Ф.Ф., втручається у справу і фактично звинувачує  Голову КЕК Шахман Н.В. у скоєнні  «службового підроблення документів»,  в результаті чого ніби здійснені невірні висновки обласною комісією щодо професійних невірних дій   Шарковського В.Л. Тобто пан Негой Ф.  вирішив, що має освіту  та має такі повноваження і тому вважає що лікаря невірно звинувачують обласні  колеги по цеху. Але як же тоді бути з висновками  МООЗу? Там теж комісія фальсифікувала висновки причин смерті Данілевської Т. і звинуватили лікаря неправдиво чи безпідставно?
А поки втручаються народний депутат,  змінюються слідчі : Дунько А.В, Кметь А.С., Рябикіна Я.С., Глазовська О.В, і всі вони чомусь один за одним не могли витребувати  на розгляд експертів   оригінал медичної картки хворої Данілевської Т., де картина стає зрозуміло що не на користь лікаря.


«Вважаю, що лікар Шарковський В.Л., користуючись особистим корупційними зв’язками з керівництвом правоохоронних органів ХВП ГУПН в Херсонській області, Херсонської місцевої прокуратури,
 а також особистими зв’язками з експертною установоюм. Миколаєва, впливає на хід слідства по справі  №120172300040000545 порушеної 
за ч. 1 ст. 140 КК України за фактом смерті моєї дружини Данілевської  Т.О.   

В свою чергу, керівництво ХВП ГУНП в Херсонській області, як видно з наведених фактів спеціально доручало слідство  не достатньо кваліфікованим слідчим, та  всіма способами затягувало та розвалювало пред’явлення звинувачення Шарковському В.Л. До того ж на 23.08.2019 немає в справі – допитів всіх осіб причетних до смерті моєї дружини!

Тому вимагаю від Генеральної прокуратури - Перевірити на якій підставі з’явилися у обох справах процесуальні документи  з різних проваджень та притягнути до кримінальної відповідальності слідчих, їх керівників дії яких призвели до затягування розслідування та маніпуляцій з доказами службового підроблення.»

Справа над складна морально. Крім того зараз всю медичну галузь лихоманить від реформ в початковому стані, лихоманить від відтоку за  кордон медиків, тому  гостро стоїть питання:   а хто ж лікуватиме українців? І тут постає ще одна проблема - здається фахівець зі стажем,  і таке недбальство, чи ще гірше – плювати йому на долю пацієнта, вже так все набридло і хвороби пацієнтів у тому числі, що про Гіппократа нагадувати навіть сенсу немає. Тому ще одне питання – з одного боку відтік фахівців за кордон, а з іншого - як визначити ту межу, коли вже медик перестав бути медиком і повинен бути відстороненим від виконання професійної діяльності в білому халаті?

Та повертаючись до суті нашої справи – ще одне питання:
на лице факти корупційного втручання народного депутата, слідчих і лікаря, на лице брутальне нехтування законом  і повна впевненість у безкарності за свої дії слідчими. Тобто занепадає не лише медична галузь, вся наша правоохоронна система просто гніє.
Тож Валерій Кругов справою про недбалість лікарів, які призвели до смерті його дружини – це вирок правоохоронцям і вирок медичній реформі: або відродиться верховенство права  в Україні, або ми всі кожну мить можемо стати жертвами непрофесійності  чи недбалості лікарів або жертвами тих, хто на наші податки служить беззаконню в погонах. Час покаже, а Кругов Валерій проходить всі круги аду в боротьбі за верховенство права

Новини по темі

Коментарі

Максимова Галина, 27.08.2019
Валерочка , сил тебе и настойчивости довести это дело до конца ! Ты не сдаешься и борешься, молодец.Твое дело правое. Танюша была удивительным человеком. Более светлого и солнечного я в своей жизни не встречала !
Семен Семенович, 26.08.2019
шарковський, ломако, негой та кодло слідчих, від низових до їх начальників у херсонському увд - злодії та корупціонери!
Читатель, 26.08.2019
Бессовестные твари они все. Все это вернётся и врачам, и каждой медсестре, и следователям. Ещё и поколениям аукнется!
Анна, 26.08.2019
Ну хбк известна как больница смерти, там к людям как к мясу относятся. Очень соболезную утрате.

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину