Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
06.09.2019
702
0

Херсонські комунальники відмовляються поливати газони

Херсонські комунальники відмовляються поливати газони

Друга спроба передати на баланс комунального підприємства системи автоматичного поливу на сесії Херсонської міськради провалилася. Йдеться про системи, які департамент ЖКГ монтував на площі Мозгового і в Шевченківському сквері, пишуть Херсонці.

Нагадаємо, що в червні їх вже намагалися передати «Гарантії». Директор комунального підприємства Ігор Семенчев заявив, що підрядник, з яким департамент ЖКГ уклав договори, не виконав всі необхідні роботи і не надав повний пакет документації.

Історія повторилася і сьогодні на пленарному засіданні сесії міської ради. Депутат і директор «Гарантії» Ігор Семенчев заявив, що для прийняття на баланс систем поливу немає всіх необхідних документів. Також підрядник не виконав заземлення встановленого електроустаткування і не усунув обрив електрокабеля, який живить занурювальний насос.

Директор департаменту ЖКГ міськради Олексій Войтенко заявив, що з системами і документацією все в порядку. Володимир Миколаєнко дав йому тиждень на виправлення всіх недоліків, про які заявив Ігор Семенчев.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину