Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
02.10.2018
121
0

Херсонські комунальні підприємства заборгували за електроенергію більше 2 млн гривень

Херсонські комунальні підприємства заборгували за електроенергію більше 2 млн гривень

Херсонські комунальні підприємства заборгували за електроенергію більше двох мільйонів гривень. Про це повідомляє офіційний сайт Херсонобленерго, передає ПІК.

«На 1.09.2018 року комунальні підприємства обласного центру «Дніпровський», «Центр», «Таврійський», ЖКП ЖЕК №1, та інші не розрахувалися за спожиту електричну енергію з електропостачальником та накопичили боргів більше двох мільйонів гривень», - йдеться у повідомленні.

«Під час багатьох робочих зустрічей, нарад та консультацій керівництва міськвиконкому обласного центру з керівництвом АТ «Херсонобленерго» визначені шляхи вирішення зазначених проблем.

Однак, у зв’язку з відсутністю можливостей у міської влади фінансувати та оплатити навіть поточне споживання електричної енергії та з метою недопущення зростання заборгованості Товариством, у відповідності до вимог чинного законодавства, проведені заходи щодо часткового обмеження або припинення електропостачання на окремих об’єктах житлового господарства комунальних підприємств міста Херсон», - йдеться у повідомленні .

З другої декади жовтня можуть припинити електропостачання до об’єктів житлового фонду

У разі не отримання у подальшому від комунальних підприємств платежів за спожиту електричну енергію електропостачальник вимушений буде з другої декади жовтня поточного року припинити електропостачання до десятків об’єктів житлового фонду обласного центру.

Питання сплати боргів винесли на розгляд сесії міської ради

Для запобігання залишення у холодний період року мешканців міста без світла та тепла, питання щодо виділення коштів для сплати накопичених боргів за спожиту електричну енергію винесено на розгляд сесії міської ради на середину жовтня 2018 року, повідомляють в обленерго. 

«Проте, впевненості про підтримку депутатами міської ради винесеного питання щодо виділення з міського бюджету декількох мільйонів гривень на зазначені цілі немає», - кажуть в обленерго.

Нагадаємо, 19 жовтня о 10.00 відбудеться засідання сесії міської ради.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину